Windows Vista arada mı kaldı?

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Windows Vista arada mı kaldı?

Mesaj gönderen velociraptor » 15 Tem 2008, 05:28

Microsoft Windows Vista için bol paralı yeni bir reklam kampanyası düzenleyecek gibi görünüyor!
Windows Vista: Bahtsız bir isletim sistemi olarak mı hatırlanacak?
Microsoft'un daha önce haberini vermis oldugumuz gibi, Apple ile rekabette daha da ileriye gitmek için TV reklam kampanyalarına hız verecegini biliyorduk. Yeni dedikodular, firmanın yeni bir Windows Vista reklam kampanyasına milyonlarca dolar ayırdıgına isaret ediyor. Kampanyanın temasının "isletim sistemini simdi alın, Windows 7'ye hazırlık yapın" olacagı da kulaga gelen söylentiler arasında.

Mini notebook pazarının patlaması ile XP'nin hayatının uzaması, 2010'da Windows 7'nin geleceginin duyurulması üzerine arada sıkısıp kalan Windows Vista'nın basına neler geleceginin soruldugu Windows Vista pazarlama müdürü Brad Brooks konu ile açıklama yaparken "Windows Vista uzun vadeli bir yatırım olarak düsünülmeli" dedi ve sözlerine "Windows Vista'ya yatırım yaptıgınızda bu yatırımın degerini bizim Windows 7 dedigimiz isletim sistemi geldiginde anlayacaksınız" seklinde devam etti.
ALINTIDIR
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 15 Tem 2008, 09:25

katılmıyorum. windows7 ye kurban gittigi asikâr. vistayı kurtarma veya zararı en aza çekmenin çabaları bunlar.

Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 15 Tem 2008, 11:18

Bencede Vista Zavallı Olarak Hatırlanir :D

Kullanıcı avatarı
tasiyici
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Re: Windows Vista arada mı kaldı?

Mesaj gönderen tasiyici » 13 Oca 2009, 10:45

peki yeni alınan laptoplarda vista kurulu geliyor simdide windows kurulumu gelecek acaba ben onu merak ediyorum

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Re: Windows Vista arada mı kaldı?

Mesaj gönderen Kripteks® » 13 Oca 2009, 11:44

vista ismi ile duruşu ile insanları heyecanlandırması ile beklenen ve aslında sevilen bir işletim sistemi idi ancak microsoft,vistanın sonunu hazırladı