XP Ultimate rar dosyaları bunları nasıl birleştiririm Yardım

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

XP Ultimate rar dosyaları bunları nasıl birleştiririm Yardım

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 14:28

Selam arkadaslar XP ultimate 6 tane rar dosyaları bunları nasıl birlestirip boot lu olarak Cd ye çekerim lütfen görüntülü anlatırsanız çok sevinirim saygılar
Hayatıma kast edenleri bile belki af ederim, Ama. Kalleşleri ise ASLA...!

Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen dnzbzkn » 08 Tem 2008, 14:33

ilk partı acıp içindeki iso dosyasını dısarı çıkarın,daha sonra nero yardımıyla cd ye yazdırın.tavsiyem nero express ile yazdırmanız.
-(Rorschach)-

Resim

Kullanıcı avatarı
Laneth
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen Laneth » 08 Tem 2008, 15:17

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Laneth tarafından 08 Tem 2008, 15:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 15:17

dnzbzkn yazdı:ilk partı acıp içindeki iso dosyasını dısarı çıkarın,daha sonra nero yardımıyla cd ye yazdırın.tavsiyem nero express ile yazdırmanız.
hocam saolda açıklamalı istemistim varise görüntülü temamda neronun birsürü ayarı var boot suz çektigin zaman PC tanımaz orası problem hemi ilk rarı açarken tüm açmadan ikinci rarı istiyor o nasıl oluyor anlamadımbiraz karısık daha açık anlatırsanız çok memmun olurum selamlar

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 15:19

Hocam eline saglıkta biz türkçeyi zor anlıyoruz neden görüntü ingilizce Tr si yokmu bunun

Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen dnzbzkn » 08 Tem 2008, 15:26

Laneth'in verdigi resimli yolların türkçe açıklamasını ben yapayım:
resim1:
nero programından nero xpress'i açıyoruz."kalıp,tasarı,dosya" bölümüne tıklayıp sagda "disk kalıbı veya kayıtlı tasarı" bölümüne tıklıyoruz.

resim2'deki pencere acılıyor.daha önce benim söyledigim gibi partlardan isoyu cıkarmıstınya,iste o iso yu bu pencere ile buluyorsun ve aç diyorsun.

daha sonra resim4'te de görüdügü gibi yazdırmak istedigin iso'nun hızını sol taraftan seçip burn diyorsun gerisini nero hallediyor.
-(Rorschach)-

Resim

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 15:39

dnzbzkn yazdı:Laneth'in verdigi resimli yolların türkçe açıklamasını ben yapayım:
resim1:
nero programından nero xpress'i açıyoruz."kalıp,tasarı,dosya" bölümüne tıklayıp sagda "disk kalıbı veya kayıtlı tasarı" bölümüne tıklıyoruz.

resim2'deki pencere acılıyor.daha önce benim söyledigim gibi partlardan isoyu cıkarmıstınya,iste o iso yu bu pencere ile buluyorsun ve aç diyorsun.

daha sonra resim4'te de görüdügü gibi yazdırmak istedigin iso'nun hızını sol taraftan seçip burn diyorsun gerisini nero hallediyor.
Hocam eline emeyine saglık birseyi atlamısın diyelim 6 tane rar dosyası var birinciden baslıyoruz deyilmi normalde açmaya belirli bir yere kadar açıp rar dosya ikiyi istiyor onu nasıl yapacagız

Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen dnzbzkn » 08 Tem 2008, 15:42

sen tüm partları tek bir klasörde toplayıp birinci parttan isoyu cıkardgında sana sormayacak 2,3 diye.kendisi otomatik bgörecek zaten.sonrasında yazdırma islemini yapacaksın.
-(Rorschach)-

Resim

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 15:47

dnzbzkn yazdı:sen tüm partları tek bir klasörde toplayıp birinci parttan isoyu cıkardgında sana sormayacak 2,3 diye.kendisi otomatik bgörecek zaten.sonrasında yazdırma islemini yapacaksın.

Bende onu demek istiyorum Rarı açıp bitirmiyor yani iso çıkmıyorki resimdeki gibi

Resim

Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen dnzbzkn » 08 Tem 2008, 15:50

tamamda kardesim klasöre ben sadece 2 part görüyorum 6 partı tek bir klasöre alıp birincisinden cıkarmayı neden denemiyorsun.orada 3.part klasörde bulunmadıgı için öyle gösteriyor.tüm partları tek bir klasöre al sonra ilkinden basla.
-(Rorschach)-

Resim

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 08 Tem 2008, 15:51

part 3 yok diyor ve resimden anladigim kadari ile klasörden degil klasör disindan ve 2 parta ac komutu vermissin , klasörü acip icinde 6 tane rar dosyasindan 1 numara ile baslayana sag tiklayaip buraya cikar demen gerek , eger klasör icinde 6 tane rar yokki dersen bende sana resimde gördügün sadece 2 adet rar diger 4 ü nerde derim ;)
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 16:04

velociraptor yazdı:part 3 yok diyor ve resimden anladigim kadari ile klasörden degil klasör disindan ve 2 parta ac komutu vermissin , klasörü acip icinde 6 tane rar dosyasindan 1 numara ile baslayana sag tiklayaip buraya cikar demen gerek , eger klasör icinde 6 tane rar yokki dersen bende sana resimde gördügün sadece 2 adet rar diger 4 ü nerde derim ;)
Evet hocam hepsi 6 tane rar 3 tanesini indirdim 3 tane edaha var indirdiklerimi bir dosya açıp içine koydum bir deneyim dedim yoksa 6 tanesi bitmedenmi açmıyor acaba

Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen dnzbzkn » 08 Tem 2008, 16:07

evet arkadasım.3 partı diger 3 part olmadan nasıl yazdırmayı düsünyorsun.6'sını da indir sonra bu islemleri yap.
-(Rorschach)-

Resim

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 16:09

dnzbzkn yazdı:evet arkadasım.3 partı diger 3 part olmadan nasıl yazdırmayı düsünyorsun.6'sını da indir sonra bu islemleri yap.

Oldu tesekkür ediyorum umarım olur

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 08 Tem 2008, 18:12

velociraptor yazdı:part 3 yok diyor ve resimden anladigim kadari ile klasörden degil klasör disindan ve 2 parta ac komutu vermissin , klasörü acip icinde 6 tane rar dosyasindan 1 numara ile baslayana sag tiklayaip buraya cikar demen gerek , eger klasör icinde 6 tane rar yokki dersen bende sana resimde gördügün sadece 2 adet rar diger 4 ü nerde derim ;)

Hocam yardım lütfen olmuyor

Resim