MÜtİŞ Adsl Haberİ Ve Daha Fazlasi İÇİn Tiklayin??

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 946
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:12
Konum: Osmaniye
İletişim:

MÜtİŞ Adsl Haberİ Ve Daha Fazlasi İÇİn Tiklayin??

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 10 Oca 2007, 18:56

ZyXEL P-660RU, ADSL2 ve ADSL2+ yüksek hızlarda destek saglar. 12 Mbps(ADSL) veya 24Mbps(ADSL2+) e kadar hızlarla yüksek data transfer hızı saglar. ZyXEL P-660RU ile kullanıcılar yüksek kalitede multimedia, video konferans gibi gerçek zamanlı uygulamalardan en üstün hizmeti alabilirler.

USB ve Ethernet ikili arayüz özelligi sayesinde 660RU internete erisimde esnek yollar sunar. Zero configuration Technology (Sıfır Kurulum Teknolojisi) gibi ek özellikler çabuk ve kolay kurulum saglayıp servis saglayıcıların teknik destek masraflarını düsürmeye yardımcı olur.

Faydaları:

Yüksek Hızda Internet Baglantısı
12Mbps(ADSL2) veya 24Mbps(ADSL2+)'e çıkan hızlarla, P-660RU klasik ADSL gatewaylerden daha yüksek veri transfer oranları ve daha iyi bandwith sunar. Kullanıcılar internete her zamankinden çok daha hızlı baglanabilir ve 660RU+ADSL 2/2 baglantı birlesimi sayesinde çok daha keyifli bir erisim yasayabilirler.

İkili Arayüz
Ethernet ve USB portlarının birarada sunuldugu P660RU, kullanıcıların internete en uygun sart ve kosullarda baglanmasına olanak tanır.

Sıfır Kurulum
ZyXEL'e özgü Sıfır Kurulum Teknolojisi sayesinde hızlı ve kolay kurulum, kullanıcıların DSL'e birkaç dakika içinde baglanmalarını saglar.

UPnP Destegi
P-660RU, UPnP ve UPnP NAT'ı destekler.Standart TCP/IP protokolünü kullanan P660RU, dinamik olarak bir aga baglanır, IP adresi alır ve agın imkanlarını kullanabilir.

Küçük Boyut
P-660R, küçük boyutları sayesinde pek çok avantaj sunuyor. Küçük, sessiz, tasınabilir özellikleri fonksiyonelligi ile birlesince mükemmeliyeti saglıyor
Dert Çekmeye mi Geldik Biz Bu Dünyaya...Cevapla