xpspeed i uninstall yapınca tamamen siliniyormu?

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

xpspeed i uninstall yapınca tamamen siliniyormu?

Mesaj gönderen ultrailker » 19 Ara 2006, 17:40

ben xpspeed i uninstall yaptım tamamen sistemden kalkıyormu?

bisiyi farkettim xpspeedi kaldırdım ve bendeki net kesilmesi olmuyor artık gerci ondan baska islemlerde yaptım modem driverini silip tekrar yükleme gibi sizce xpspeed yüzündenmi oluyodur? birde birseyi farkettim ben ilk modem driverini cd den yükledim manuel olarak baslat menüsünde gözüküyordu kuruldugu.ama silip tekrar aygıt yöneticisinden yükledim bu sefer baslat menüsünde yoktu sizce hangisi nedendir?

Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 19 Ara 2006, 17:47

unistal edince kalkmaz çünki registere kayıt giriyor .
sadece C: deki yedegini kurunca eski haline döner.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 19 Ara 2006, 18:31

Ne yazikki uninstall edilmesi registryden xpspeed i kaldirmiyor , o nedenle xpspeed i birkere kurduktan sonra hemen uninstall edilmesini tavsiye ediyorum , cünkü tüm kayitlar registryde kalacaktir , o nedenle sorunun xpspeed ile bir alakasinin olmadigina eminim , c deki yedegi geri yüklemek xpspeed i %90 kaldirir fakat ilave kayitlar yinede kalacaktir asil ERUNT ile xpspeed öncesi alinan bir yedek xpspeed i tam olarak uninstall eder , fakat , meraklanmayin xpspeed in icinde Pc nize zarar verecek hicbir kayit yok , zaaten öncelikle ben bu yazilimi kendi P3 ümü tam verimli kullanmak icin gelistirmistim tabii ki sonradan isler degisti ve paylastim :wink:

Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen mavigece » 21 Ara 2006, 22:53

arkdaslar your uninstaller programı ile kaldırın daha sonra regdoctor ile taratın bir tane kayıt kalmıyor. :wink:

aralarda belki 2 kayıt falan kalabilir :lol:
http://www.devasabilisim.com.tr - http://www.sefaaydin.net