Wii Fit ve Sports Resort Türkiye'de

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Wii Fit ve Sports Resort Türkiye'de

Mesaj gönderen uçs » 10 Tem 2009, 15:40

yun dünyasının kapılarını genç-yaşlı, kadın-erkek herkese açan Wii, yepyeni Wii Fit Plus ve Wii Sports Resort paketleriyle Türkiye’deki oyun tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Resim

İstanbul'da düzenlenen bir basın toplantısı ile medya mensuplarına tanıtılan yeni Vii Fit Plus ve Wii Sport Resort paketleri kullanıcılara daha fazla eğlence vaad ediyor.

Wuhu adası üzerinde 12 farklı sporu bir arada sunan Wii Sports Resorts Ağustos ayında; Wii Fit’te bulunan aktivitelerin yanı sıra 15 yeni denge oyunu, 6 yeni dayanıklılık antrenmanı ve yoga aktivitesi getiren Wii Fit Plus ise Kasım'da raflardaki yerini alacak.

Kadınlar başta olmak üzere milyonlarca yeni oyuncuyu oyun dünyasına dahil eden Wii Fit, egzersizi hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirenlere Wii Fit Plus ile yepyeni özellikler, denge oyunları ve çalışmalar sunuyor. Eğlenceli bir şekilde egzersiz yapmak isteyenler artık kendi günlük çalışma rutinlerini oluşturabilecek veya 20, 30, 40 dakikalık hazır egzersiz paketlerinden seçim yapabilecekler. Wii Fit Plus’ın kullanıcılara sunduğu özel egzersiz rutinleri sayesinde, oyuncular spesifik konularda yoğunlaşabilecekler. Örneğin; kolların sıkılaştırılması veya stresin azaltılması gibi…

Yazı Wuhu’da Wii Sports Resort’te geçirmeye ne dersiniz?
Wii Sports Resort, sporun dinamizmini Wuhu tatil adasındaki 12 eğlenceli aktivite ile birleştiriyor. Wii Sports’u bir adım öteye taşıyan Wii Sports Resort, öğrenmesi ve oynaması kolay ama ustalaşması zaman isteyen oyunlar sunuyor. Wuhu adasında yapacak o kadar çok şey var ki! Okçuluk, Frizbi, Basketbol, Bisiklet, Kano, Masa Tenisi, Havacılık Sporları, Bowling, Kılıç Dövüşü, Golf, Jetski ve su kayağı… Kendi içinde farklı zorluklara sahip aktiviteleri tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınız ve ailenizle de takım kurup eğlenebilirsiniz.

CNETCevapla