LifeCam ailesine yeni üye

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

LifeCam ailesine yeni üye

Mesaj gönderen uçs » 03 Tem 2009, 16:37

Tüm dünyada yüksek satış rakamlarına ulaşan LifeCam serisini üreten Microsoft Donanım, seriye yeni bir üye ekledi: VX-200.

Resim

Ailenin piyasaya çıkan en son modeli LifeCam VX–2000, cazip fiyatı ve gelişmiş teknolojisi sayesinde ekonomiyle yüksek kaliteyi birarada sunuyor. Canlı ve çok net video görüntüleri sunan LifeCam VX–2000 dâhili mikrofonu ile büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu yeni kamera bilgisayara bağlanmasıyla birlikte birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale geliyor. Kullanıcılar VX–2000 ile geniş bant İnternet bağlantısı üzerinden aileleri ve arkadaşları ile görüntülü görüşmeyi anında başlatabiliyor.

IDC’nin tahminlerine göre her ay dünya üzerinde 35 milyonu aşkın insan web üzerinden görüntülü olarak birbiriyle haberleşiyor. Görüntü teknolojisi giderek gelişirken, İnternete bilgisayarlarından veya taşınabilir cihazlardan bağlanan insanlar özellikle hareketli veya loş ortamlarda daha temiz ve parlak görüntüler alabilmek istiyor.

Microsoft LifeCam VX–2000 keskin görüntü kalitesi ile kullanıcıların aile ve arkadaşları arasındaki mesafeleri yok ederken bir yandan da video efektleri ve kolay arama seçenekleriyle eğlenceli görüşmeler yapmalarına imkan sağlıyor.

CNETCevapla