Turkcell indirimleri sürüyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Turkcell indirimleri sürüyor

Mesaj gönderen uçs » 03 Tem 2009, 16:31

Resim

‘İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın’ sloganıyla ses getiren Turkcell kampanyasında 3. dönem başladı.Turkcell’liler bu yazı Ege ve Akdeniz’in 5 yıldızlı otellerinde %25’e varan indirimlerle geçirecek, %25 indirimle araç kiralayacak, tatil alışverişlerini %50’ye varan ek indirimlerle yapacak, yiyecek-içecekte indirim ve bedavalar kazanmaya devam edecek. Yaz keyfini Turkcell’li olmanın ayrıcalığıyla yaşacak.

3 Temmuz’da başlayacak ve 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanyada, toplam 14 markada, 2000’i aşkın mağazada geçerli olan kampanyadan faturalı ve HazırKartlı, bireysel ya da kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabilecek.

Tatil avantajları ile yaz kolay geçecek, indirimlerin üzerine ek Turkcell indirimi olacak
ETS TUR, Didim Tur ve VIP Turizm ile Ege ve Akdeniz’deki beş yıldızlı otellerde 31 Ağustos’a kadar rezervasyon yaptıran Turkcell’liler, bayram tatili hariç 31 Ekim tarihine kadar yapacakları konaklamalarda %25’e varan indirimlerden yararlanacak. AVİS ise araçlarını Turkcell’lilere %25 indirimle kiralayacak. Tatil bavulunu hazırlayan Turkcell’lileri de müthiş avantajlar bekliyor. Turkcell’liler Boyner’de yaz ürünlerinde %50’ye varan Turkcell indiriminden yararlanacak. İnci’de ve Desa’da seçili ürünlerde mevcut %50 indirime ek olarak Turkcell’lilere özel ek %20 indirim kazanacak;. Göz Grup’ta mevcut %25 indirimin üzerine sadece Turkcell’lilere özel ekstra %25 indirimle, - beğendikleri ürünlere Turkcell ayrıcalığıyla sahip olacaklar.

Yaz boyunca yeme-içmede indirimler
Turkcell’in yeme-içme avantajlarında Burger King, Sbarro ve Popeyes’te sadece Turkcell’lilere özel indirimli menüler var. Yaz boyunca Gloria Jeans Coffees’lerde bir alana bir bedava avantajından da yararlanılabilecek. Migros Sanal Market’te ise Turkcell’liler %10’a varan indirimlerle sanal market alışverişi yapabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell’liler, kampanya kapsamındaki mağazalardan alışveriş ettiklerinde markanın ismini 8815’e kısa mesaj atıyor, gelen şifreyi ve telefon numarasını kasa görevlisine vererek, kampanyadan hemen faydalanabiliyor.

Marka işbirliklerine özel internet sitesi
Turkcell ‘Turkcell’liler Kazanır’ kampanyaları kapsamında, Turkcell’lilerin diğer markalardaki avantajlarını topluca görebilecekleri özel bir internet sitesi hazırladı. www.turkcelllilerkazanir.com adresinden ulaşılabilen internet sitesinde işbirliği yapılan markalar ve faydaları oldukça renkli bir dünya ile anlatılıyor. Turkcell aboneleri bu sitede Turkcell’liler Kazanır kampanyası ile ilgili tüm detayları bulabilecekleri gibi, sadece bu site üzerinden yararlanabilecekleri ve sürekli değişen birbirinden avantajlı sürpriz tekliflerle de karşılaşacaklar.

CNETCevapla