Hayalet Avcıları geri dönüyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Hayalet Avcıları geri dönüyor

Mesaj gönderen uçs » 20 Haz 2009, 15:44

Sony, orijinal Hayalet Avcıları filminin 25. yıldönümünü yepyeni Hayalet Avcıları oyunuyla kutluyor.

Resim

Bir klasik haline gelen filmin orijinal oyuncuları, Manhattan caddelerindeki doğa üstü yaratıklarla savaşmak için tekrar bir araya geliyor.

Sony, tüm dünyada büyük yankı uyandıran, milyonların tutkunu olduğu Hayalet Avcıları filminin 25. yıldönümünü, “Sony Pictures Consumer Products”, ve “Atari Europe” tarafından PLAYSTATION 3 (PS3) ve PlayStation 2 için hazırlanan yepyeni “Hayalet Avcıları” oyunuyla kutluyor.

Proton silahlarınızı tekrar elinize almanın vakti geldi!
Bir klasik haline gelen filmin oyuncularını tekrar bir araya getiren Hayalet Avcıları oyununun Blu-ray sürümü, bu yaz PlayStation sahiplerine heyecan, macera ve gerilim dolu bir eğlence deneyimi yaşatacak. Şimdi proton silahlarını almanın ve ruhlar dünyasında büyük bir heyecan yaşamanın tam sırası!

Manhattan’ı kötü ruhlardan koruyun
Yeni Hayalet Avcıları oyunu, oyun tutkunlarını Hayalet Avcıları 2 filminden iki yıl sonrasına götürüyor. Bir kez daha Manhattan şehri, hortlak, hayalet ve kötü ruhlar tarafından yönetiliyor ve tüm bunları yakalamak Hayalet Avcıları’na, yani size düşüyor.

Harold Ramis ve Dan Aykroyd tarafından yazılan oyun, 20 yıl aradan sonra ilk kez orijinal filmin oyuncularını bir araya getiriyor. Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie Hudson’ın sesleri ile yer aldığı oyunda oyuncuların benzerleri de kullanıldı. Ayrıca William Atherton (Walter Peck), Annie Potts (Janine) ve Brian Doyle-Murray (Mayor Jock Mulligan) gibi oyuncuların performansları da oyunda yer alıyor.

Terminal Reality ve Red Fly Studios tarafından geliştirilen “Hayalet Avcıları”, Haziran ayında Sony Computer Entertainment Europe tarafından Avrupa ve PAL bölgelerinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

CNETCevapla