Yeni ev sinema sistemi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Yeni ev sinema sistemi

Mesaj gönderen uçs » 16 Haz 2009, 03:57

Mükemmel Ses, Nefes Kesen Görüntüler,: Yeni Sony Ev Sinema Sistemi: DAV-DZ280.

Sony’nin yeni DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi; toplam 850W gücünde ses çıkışı sağlayan 5.1 kanal hoparlör sistemi, USB’den film oynatma ve HDMI™ 1080p görüntü yükseltme özellikleri ile eşsiz bir ev sineması keyfi sunuyor.

Sony’nin üstün teknoloji ile geleceğin tasarım anlayışını bir araya getirdiği yeni DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi, kolay kurulum ve kullanım özellikleri, mükemmel ses kalitesi ve kablo karmaşasına son veren yapısı ile kullanıcılarına eşsiz bir ev sineması keyfi sunuyor.

Yeni DAV-DZ280, 5.1 kanal hoparlör sisteminin yanı sıra DCAC (Digital Cinema Auto Calibration) ile tek dokunuşta otomatik ses kurulumu sağlayan ultra kompakt subwoofer’ı ve HD görüntü yükselticisi ile en iyi görüntü kalitesini sağlıyor.

Üstün Sony teknolojisi ile donatılan DAV-DZ280, toplam 850W gücünde ses çıkışı sağlıyor. Yeni model ayrıca USB'den film oynatma özelliğine ve DMPORT bağlantısına sahip…

Resim

Tüm ev sinemasının kontrolü İçin BRAVIA® Theatre Sync

DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi, sahip olduğu BRAVIA® Theatre Sync teknolojisi sayesinde yalnızca tek bir tuşa dokunarak tüm ev sinema sistemini yönetebilme keyfini yaşatıyor. Sony BRAVIA® LCD TV’ler ve diğer cihazlar arasındaki HDMI bağlantısından geçen kontrol sinyallerini kullanarak çalışan BRAVIA® Theatre Sync teknolojisi tüm Sony sisteminin sadece tek bir tuş ile kullanılmasına izin veriyor.

DAV-DZ280, uyumlu bir televizyona HDMI™ ile bağlandığında DVD videoları 1080p'ye yükseltebiliyor. “Digital Cinema Auto Calibration” özelliği, hoparlör yerleşimini yalnızca 30 saniye içinde optimize ederek eşsiz sinema keyfini tamamlıyor.

Resim

USB’den film seyredin!

Yeni DAV-DZ280’de ses, fotoğraf ve video dosyalarını doğrudan oynatmayı ve bir CD'den doğrudan USB'ye kayıt yapılmasını sağlayan bir USB girişi bulunuyor. BRAVIA® Ev Sineması Sistemi’nde ilk defa yer alan bu özellik ile kullanıcılar, Divx® ya da MPEG 4 filmleri doğrudan USB girişine bağlanmış bir USB flaş bellekten oynatabiliyor ve bu sayede filmi önce bir CD ya da DVD'ye yazmalarına gerek kalmıyor.

Sony Digital Media Port ile Müziği Taşıyın

DAV-DZ280 Ev Sineması sistemi, sahip olduğu Digital Media Port ile MP3 çalarlar veya Sony Ericsson WALKMAN® serisi gibi müzik uyumlu cep telefonlarından müzik aktarımı yapabiliyor. Ayrıca bilgisayarlardan da kablosuz ağ ile aktarıma olanak sağlıyor. DAV-DZ280; MP3, WMA, AAC, JPEG, Divx® ve MPEG4 formatlarına uyumlu olarak çalışıyor.

Sistemde ek olarak, taşınabilir cihazlardaki sıkıştırılmış sesi genişletmek için sofistike dijital sinyal işleme teknolojisi uygulayan bir Ses Geliştirici de (Portable Audio Enhancer) bulunuyor.


VeTeknolojiCevapla