Windows 7'nin çıkış tarihi netleşti

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Windows 7'nin çıkış tarihi netleşti

Mesaj gönderen uçs » 12 May 2009, 17:18

Daha önce resmi bir açıklama yapılmasa da sonbahar aylarında satışa sunulması beklenen Windows 7 ile ilgili resmi açıklama geldi.

Resim

Microsoft'un düzenlediği TechED etkinliğinde konuşan firmanın Başkan Yardımcısı Bill Veghte, Windows 7'nin 'yılbaşında ya da hemen öncesinde satışa sunulacağını söyleyebiliriz' dedi. Daha önce de Acer Avrupa Başkanı Windows 7'nin sonbahar aylarında piyasaya süreleceğini 'yanlışlıkla' ağzından kaçırmıştı. Microsoft cephesinden gelen ilk resmi açıklama ise Veghte tarafından yapılmış oldu.

Windows 7, Beta sürümü bile çok ilgi gören ve kullanıcıların merakla beklediği bir işletim sistemi. Yakın zamanda RC (Release Candidate) aşamasına geçen işletim sistemini http://www.microsoft.com/downloads adresinden bilgisayarınıza indirip 2010 yılının Haziran ayına kadar kullanabilirsiniz.

Windows 7 RC'nin Türkçe arayüzünden görüntülere ulaşmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

http://cnetturkiye.com/galeri/windows_7_rc/1.php

CNET

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Re: Windows 7'nin çıkış tarihi netleşti

Mesaj gönderen Kripteks® » 12 May 2009, 21:14

dört gözle bekliyorum valla vista kadar heyecan vermedi ama aynı makyaj üzerine olduğu için ama kullanınca vistadan dahada güzel olduğu ortaya çıktı

Kullanıcı avatarı
serwo
Byte1
Byte1

Re: Windows 7'nin çıkış tarihi netleşti

Mesaj gönderen serwo » 14 May 2009, 03:24

2010 haziran değil de mart ayına çekildi.mart ayından sonra kullandığımız windows 7 ler 2 saatte bir restart atıcak..full yüklememiz gerekicek..bende öyle biliorum..