Samsung EISA ödülünü Aldı..

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37

Samsung EISA ödülünü Aldı..

Mesaj gönderen y@semin »

Multimedya teknolojilerinin en iyi ürünlerini ödüllendiren EISA, Avrupa'nın en kapsamlı multimedya ödül töreni olup, konunun uzmanları, ev sinema sistemi, cep telefonu fotograf-video teknolojisi ve convergence sınıfında yılın ürünlerini degerlendiriyor. Her yıl yapılan organizasyona 20 Avrupa ülkesi katılırken, bölgenin en iyileri bu törende ödüllendiriliyor.

2005'te de, 40" LCD TV, ev sinema sistemi ve MP3 çalarıyla EISA ödüllerini alan Samsung 2006'da da ev sinema sistemi, fotograf yazıcısı, ultra-mobile PC, compact dijital kamera ve LCD LED backlight teknolojisi ile ödüllleri toplamıstı. Bu yıl da ilk kez özellikle cep telefonu ile "Convergence" kategorisinde ödül alan Samsung, Avrupa mobil teknoloji pazarındaki yerini saglamlastırırken, fotograf makinesi, ev sinema sistemi ve LCD TV'siyle de EISA ödüllerinin sahibi oldu.

BORDEAUX PLUS
Tüm ön ve arka panelini kaplayan siyah inci parlaklıgındaki gövdesi, duru bir deniz mavisi yayan opsiyonel LED ısıgı, kıvrımlı kenarları, gizli hoparlörleri ve dokunmatik dügmeleriyle göz alıcı bir tasarıma sahip R8 serisi LCD TVler, dekorasyonunuzun yeni odak noktası olacak.

TXQ120
Samsung'un dört yıl üst üste ödül aldıgı ev sinema sistemleri kategorisinde bu senenin en iyisi TXQ120. Modern tasarımı ve yüksek teknolojisiyle sinema keyfini katlayan modelin en etkileyici özelliklerinden biri standart formatda kaydedilmis DVD'lerden HD (high definition) kalitesinde görüntü elde etmeye imkan vermesi (1080p'ye kadar) TXQ120 ayrıca dünyanın HDMI baglantıya sahip tek all-in-one ev sinema sistemi.

U700
Mücevher parlaklıgında göz alıcı bir tasarıma sahip Ultra Edition serisinden U700 modeli, 3.6 mbps hizındaki data indirme performansı, 3.2 megapiksel kamerası, ses sıkıstırma teknolojisi ve UGO özellikleri ile jürinin taçlandırdıgı telefon oldu. U700 kullanıcısına 3G'nin sundugu video konferans, internet gibi çesitli imkanlardan en yüksek seviyede faydalanabilme imkanı saglıyor.

i70
Samsung, 7.2 megapiksellik yeni modeli Samsung i70 dijital fotograf makinesini bu yılın ilk yarısında tanıttı. Samsung i70 dijital kompakt kamera ve 3.0 inç (7.6cm) genisliginde LCD ekrana sahip. Samsung i70 dijital kameranın kayarak açılan ön kapagı yepyeni bir tasarım. i70 hareket halindeki kullanıcıların multimedya gereksinimleri karsılıyor ve Portable Media Player ve MP3 çalar gibi multimedya fonksiyonları sayesinde müzik ve video görüntüleri oynatabiliyor.


EISA Ödülleri Hakkında
EISA (The European Imaging and Sound Association – Avrupa Görüntü ve Ses Birligi) Avrupa video ve ses endüstrisindeki en prestijli ödül olarak kabul ediliyor. Avrupa'nın 20 ülkesindeki 50 dergiden uzmanlardan olusan test kurulu, ses, video, ev sineması, fotograf ve mobil olmak üzere 5 dalda Avrupa'nın en iyilerini belirliyor. EISA ödüllerinde dünyaca ünlü markalar yogun bir rekabet sürdürüyor.

ALINTIDIR


Cevapla