Stratejik görüşmeler için bu kulaklık

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 319
Kayıt: 21 Nis 2006, 15:46
Konum: KOSOVA
İletişim:

Stratejik görüşmeler için bu kulaklık

Mesaj gönderen Sawyer » 11 Ağu 2007, 13:14

Artık ofisinizdeki tüm telefonlarda kablosuz kullanım rahatlıgını yasayacaksınız. Ortam sesini keserek kristal berraklıgında ses kalitesi sunan Sennheiser BW900 kablosuz ofis kulaklıgı 100 metrelik kapsama alanına sahip bulunuyor


Sennheiser BW900’in üstün teknolojisi sayesinde sabit hatlı telefonun yanı sıra Bluetooth’lu cep telefonu ya da bilgisayarınıza baglanarak görüsme yapabilirsiniz. Sennheiser BW900 kablosuz ofis kulaklıgı, “Uyarlanabilir Zeka /Adaptive Intelligence” teknolojisi aracılıgıyla en yüksek ses kalitesini sunuyor.

Bu teknoloji sayesinde ortamdaki tüm arka plan sesleri iptal edilerek, yalnızca konusma sesinin karsı tarafa iletilmesi mümkün olabiliyor. Böylece hangi ortamda bulunursanız bulunun, konusmanızı en rahat sekilde gerçeklestirebiliyorsunuz. Üstelik Sennheiser BW900 kullanıcının belirli durumlara yönelik kisisel kullanım seviyesini hatırlıyor ve görüsme sesini anında ayarlıyor. Sennheiser BW900’ün bir diger avantajı da, telefon görüsmesi yaparken ofisinizde bulunan is arkadaslarınızın, sesleri hattın diger ucuna gitmeden sizinle konusabilmesi.
Böylece önemli is görüsmelerinde meslektaslarınızdan alacagınız bilgileri kullanarak çok daha stratejik ve verimli görüsmeler gerçeklestirebiliyorsunuz. Sennheiser BW900 yalnızca 26 gram agırlıgıyla inanılmaz bir kullanım rahatlıgı sunuyor. Sennheiser Communications’ın BW900 kablosuz ofis kulaklıgı 350 dolar + KDV fiyatla satısa sunuluyor.
HERKES EFENDİ OLACAK!!!!Cevapla