Samsung'dan E200

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Samsung'dan E200

Mesaj gönderen Bekir 65 » 10 Ağu 2007, 11:31

İnce ve sık tasarım: Samsung E200

İnceligi ve gelismis çoklu ortam özellikleriyle öne çıkan E200, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Resim

Kızaklı ve kapaklı segmentlerde sundugu tasarımlarla büyük begeni toplayan Samsung, ince ve sık tasarım farkını bar tipine tasıyarak geleneksel kullanım alıskanlıklarını sürdüren kullanıcılar için E200'ü tasarladı. İnceligi ve gelismis çoklu ortam özellikleriyle öne çıkan E200, orta seviye ürün grubunda da uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Kolay kullanım özellikleriyle günümüz mobil dünyasında ihtiyaç duyulan temel özellikleri bir araya getiren E200, 1.3 megapiksel kamera, MP3 çalar, FM radyo, video kayıt çoklu ortam yetenekleri, MicroSD hafıza kartı destegi, Bluetooth ve USB baglantısına sahip. Yalnızca 95 gram agırlıgında ve 9.9 mm inceliginde. 176x220 piksel çözünürlügünde yüksek kaliteli TFT LCD ekran E200'ü bir adım öne tasıyor.

Acil Yardım Mesajı…

Yeni nesil üst seviye Samsung telefonlarında kullanılan Acil Yardım Mesajı E200'de de bulunuyor. Acil Yardım Mesajı sayesinde kullanıcılar zor durumlarda önceden belirledikleri 5 numaraya aynı anda mesaj göndererek yardım isteyebiliyor.

Telefonun sag tarafında bulunan ses açıp kapama tusu yardımıyla kolayca aktif edilen sistem, tamamen ortama hiçbir sinyal vermeden çalısmaya baslıyor. Yardım çagrısı daha önceden belirlenen numaralara kısa mesaj olarak gönderiliyor. Alıcıdan derhal geri aramasını isteyen mesajı takiben telefona gelen çagrılar otomatik olarak kabul ediliyor. Bu esnada gizliligin korunması adına yine dısarıya hiçbir sinyal verilmiyor. Çagrının yanıtlanmasının ardından ortamdaki ses karsı tarafa aynen aktarılırken karsı taraftan gelen hiçbir ses ortama verilmiyor.

Özellikler

• sebeke: 900/1800/1900 MHz, EDGE
• Boyutlar: 108x45.6x9.9 mm
• Baglantı: USB, BLuetooth
• Ekran: 1.8 inç, 176x220 piksel, 65 bin renk
• Kamera: 1.3 megapiksel, 4x zoom
• Hafıza: 10 MB dahili hafıza, MicroSD Kart yuvası

Samsung Türkiye
Tel: (212) 340 39 99
http://tr.samsungmobile.com

Alintidir

Kullanıcı avatarı
N2O
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen N2O » 10 Ağu 2007, 11:46

tus takımının tasarımı bence çok kötü fakat özellikleride bir okadar iyi
Arzulanandan ziyade arzu etmeye aşığız...