HTC Touch'la Yepyeni Bir Duygu Yaşayın!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3755
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

HTC Touch'la Yepyeni Bir Duygu Yaşayın!

Mesaj gönderen Kripteks® » 05 Ağu 2007, 19:51

HTC Corp.'un heyecan yaratan tasarım harikası akıllı telefonu HTC Touch Türkiye'ye geliyor.

Resim

Microsoft Windows Mobile tabanlı akıllı cihazlar pazarında dünya lideri HTC Corp.'un tüm dünyada heyecan yaratan tasarım harikası akıllı telefonu HTC Touch Türkiye'ye geliyor. Dokunmatik ekrana yenilikçi bir yaklasım getiren sık, sade ama çok fonksiyonlu bir ürün olan HTC Touch, Agustos ayında Turkcell aracılıgıyla tüm Türkiye'de satısa sunulacak. Touch, Kasım ayına kadar Türkiye'de sadece Turkcell kanalıyla satısa sunulacak.

Güç Artık Parmaklarınızın Ucunda!..


Resim


Parmagın ekran üzerindeki hareketlerine tepki veren HTC Touch, dokunmatik ekran tabanlı cihazların kontrolünde çıgır açıyor. HTC tarafından gelistirilen dokunmatik ekran teknolojisinin temelini olusturan TouchFLO özelligine sahip ilk cihaz olan HTC Touch, ekrana dokunan parmakla kalem arasındaki farkı algılayıp ona göre tepki veriyor. Parmakla kontrol dokunmatik ekranın çok daha rahat ve dogal kullanımına olanak tanıdıgı gibi, telefonu kullanabilmek için kalemi takıp çıkarma dersine de son veriyor.


HTC Touch ile kullanıcılar, "Kisiler", "Medya" ve "Uygulamalar" baslıkları altında 3 ekranı kapsayan, 3 boyutlu hareketli arayüze sadece parmaklarını yukarı dogru hareket ettirerek kolaylıkla erisebiliyorlar. Parmak hareketleri ile menülerin dönerek degismesi, kullanıcıların en çok kullandıkları özelliklere kolay erismelerini saglıyor. TouchFLO özelligi ayrıca web siteleri, dokümanlar, mesajlar ve kisi listelerinde parmak dokunusuyla kaydırarak gezinmeye de olanak tanıyor.

Akıllı, sık ve çok fonksiyonlu HTC Touch, kullanıcıların is yasamlarıyla özel hayatlarını dengelemelerine olanak tanıyan iletisim, eglence ve is yasamıyla ilgili birçok özelligi bir araya getiriyor. HTC tarafından tasarlanan yeni ekran e-posta, mesajlar, takvim randevuları ve kisilere, dünya çapında yüzlerce sehrin hava durumuyla ilgili bilgilere tek bir dokunusla erisim olanagı sunuyor.

Windows Mobile 6 Professional isletim sistemi üzerinde çalısan HTC Touch, Outlook Mobile, Office Mobile, Windows Live ve birçok farklı uygulamayı çalıstırabiliyor. Kullanıcılar Internet Explorer'la internette gezinebiliyor, e-posta alıp gönderebiliyor, Messenger'da sohbet edebiliyor ve Windows Live ile internette kendi alanlarına dosya gönderebiliyorlar.

HTC Touch'ın teknik özellikleri söyle:

• Ölçüler: 99.9mm x 58mm x 13.9mm
• Agırlık: 112g (pille birlikte)
• 1GB microSD depolama kartı içinde / 64MB RAM, 128MB ROM
• 2.8'' LCD arka aydınlatmalı dokunmatik ekran, 65.536 renkli 240x320
noktalı çözünürlük
• Pil ömrü: 1100 mAh kapasiteli yeniden sarj edilebilir Li-Ion pil
• 200 saate kadar standby, 5 saate kadar konusma süresi
• 2.0 mega-pixel CMOS renkli kamera
• Windows Mobile 6 Professional isletim sistemi
• Direct Push Email ve HTML email destek özellikleri
• Kablosuz baglanabilirlik: GSM/GPRS/EDGE 3-bant: 900, 1800,1900, Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g ve Bluetooth® 2.0
Tabular YıkılmazCevapla