Ve Sonunda Windows XP Service Pack 3

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3755
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Ve Sonunda Windows XP Service Pack 3

Mesaj gönderen Kripteks® » 01 Ağu 2007, 23:22

Resim


Microsoft, yaptıgı bir açıklama ile Windows XP için üçüncü hizmet paketini (SP3) hazırladıgını duyurdu. Win XP SP3'ün download zamanı ve beklentiler, bu haberde.

Windows XP, Service Pack 2'de büyük degisime ugramıstı. Aradan geçen zaman içerisinde yüzlerce yama yayınlandı. simdi bilgisayarın basına geçip yeniden isletim sistemi kurmaya çalıssanız, kurulumdan daha fazla zamanı yamalara ayırmanız gerekiyor. Microsoft'taki büyük düsünürler bu zamanı azaltmak için son yamaları bir araya getirerek Service Pack 3'ü sunacaklarını açıkladılar.

Windows XP için DirectX 10?

Kullanıcılar, teknik olarak pek imkansız olmasa da, yeni hizmet paketine yönelik Windows XP için DirectX 10 destegi düsleri kursalar da, yazılım devinin Windows Vista satıslarını baltalamamak için bu zahmete girecegini pek sanmıyoruz. Bunun yanında bir de oyun üreticilerini ve grafik kartı yazılımcılarını da fazladan bir zahmete sevk etmeyi istemiyor olabilirler.

Ne Zaman İndiriyoruz?

Windows XP SP3'ün download zamanı ise 2008'in ilk yarısı olacak. Firma, bu hizmet paketinin detayları konusunda daha fazla bilgi açıklamadı. Nasıl olsa Win XP SP3, beta tester dedigimiz, yazılım çıkmadan orasını burasını kurcalayan gruba bu tarihten daha önce dagıtılacak. O zaman nedir ne degildir hep beraber görecegiz.
Tabular YıkılmazCevapla