XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
loveme
Gigabyte3
Gigabyte3
İletişim:

XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Mesaj gönderen loveme » 19 Tem 2007, 17:40

XP aktiflestirmede sorun çıkar mı??legal olmayan yollarla xp lisanslanmazsa bulunma ve tespit edilme ihtimali nedir????

İs yerlerini denetlemeye gelebilirler mi???Bunun için nasıl bir tedbir almalıyız?

Xp legal hale geldiginde program kırık olunca çalısmada bir sorun yasatır mı?Düzgün çalısmama,donanımsal sorular gibi

microsoft bunu ip lerle takip ediyor mu?

Net bilgim yok bilgilendirir misiniz??

Tesekkürlerimi sunarım

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Mesaj gönderen velociraptor » 19 Tem 2007, 17:43

loveme yazdı:XP aktiflestirmede sorun çıkar mı??legal olmayan yollarla xp lisanslanmazsa bulunma ve tespit edilme ihtimali nedir????
auto updateler aciksa aninda tesbit edilirsiniz , isyerlerine baskinlar bir ara vardi son durum nedir bilemiyorum , ama illagal yollarla xp lerinizi lisansli hale getirirseniz , bunu denetlemeye gelenler dahi anlamayacaktir :)
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

loveme
Gigabyte3
Gigabyte3
İletişim:

3 adımda xp aktivasyonu

Mesaj gönderen loveme » 19 Tem 2007, 21:13

3 adımda xp aktivasyonu ile yaptıgım ilaçlememden sonra badrol falan veriyorlar müsteri tespiti falan bu sorun olur diye düsünüyorum

illegal yolla yaparsam xp aktivasyonunu bu sefer kasadaki badrol nerede diyebilir....

Biraz bu isi kafaya taktım diyebilirim...

Normal bir sekilde xp lisanslasamda legal ya da illeagal yolla bu sefer de tespit edilir miyim????illegal yöntemle tespit edilir mi makinem

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 19 Tem 2007, 21:15

edilmez cünkü Microsoftun legallik kontrolünden ok aliyor , istediginiz updateleri falan yapabiliyorsunuz
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free