BlueLifeHosts editor v1.0

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

BlueLifeHosts editor v1.0

Mesaj gönderen velociraptor » 24 Eki 2011, 18:03

Resim

Hosts dosyaniz ile ilgili hertürlü düzenlemeyi kolayca yapmanizi saglayan portable bir programdir

- siteleri yasaklaybilirsiniz (seçtiğiniz sitelerin üzerinde sağ tıklatarak hızlı bir şekilde seçtiğiniz siteleri yasaklayabilir yasaklarını kaldırabilirsiniz.) , Aynı şekilde bir siteyi engellemek için kutuya sitenin adresini girip X tuşuna da basabilirsiniz
- Birden fazla siteyi silmek için sileceğiniz siteleri seçip, üzerine sağ tıklatarak sil seçenğini kullanabileceğiniz gibi delete tuşuna da basabilirsiniz.
- yasak sitelerin bu yasagini asabilirsiniz , Herangi bir siteyinin ip adresini eklemek için programın arayüzündeki ilk kutuya sitenin adresini yazıp, dünya iconuna basabilirisiniz.
- Hosts dosyasındaki ekli sitelerin ip adreslerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.Bunun için alt kısımdaki güncelle tuşuna basmanız gerekiyor. Yasaklı siteler ve işaretli olmayan sitelerin ipleri güncellenmez
- Listeden çoklu seçim yapıp (çtrl tuşuyla), seçtikleriniz üzerinde farenizle sağ tıklatıp sitelerin iplerini güncelleyebilirsiniz.
- Hosts dosyanizi yedekleyebilir
- Hosts dosyanizi default hale getirebilirsiniz
- Hosts dosyanizi notepad ile acabilir
- Bir tikla dns cachenizi temizleyebilirsiniz
- Programın çoklu dil desteği bulunmaktadır. Şuan Ingilizce/Türkçe ve Almanca bulunakta. Zamanla bu dil sayısı artacaktır.
- Arayüzdeki yeşil - tuş, hosts dosyasındaki eklenmiş aynı sitelerin gerçersiz olanlarını siler. Hosts dosyasında bir siteye ait birden fazla satır mevcutsa, sadece ilk satırdaki geçerli bilgi okunur. Sonraki, siteye ait satırlar geçersizdir.

Not:Yaptığınız değişikliklerin geçerli olması için Kaydet tuşuna basmanız gerekiyor!

Download:
https://www.sordum.org/8266/bluelifehosts-editor-v1-2/
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2

Re: BlueLifeHosts editor v1.0

Mesaj gönderen sevilaycali » 29 Eki 2011, 07:31

eline sağlık

asis
Bit
Bit

Mesaj gönderen asis » 25 Ara 2013, 23:09

download dan eski arşivlerine ulaşılıyor bluelife autoit yazık olmasın paylaşımlaırn devamını hayatta başarılar dilerim.multiboot usb dns jumper host mafi dns jumper vs :wink:

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 26 Ara 2013, 01:09

Eski arşivden kastınz nedir anlamadım
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

poyrazsoft
Bit
Bit
İletişim:

Mesaj gönderen poyrazsoft » 19 Eyl 2014, 00:33

velociraptor yazdı:Eski arşivden kastınz nedir anlamadım
Arkadaş bu linklerden bahsediyor tıklayınca sordum.net'e gidiyor.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 19 Eyl 2014, 00:54

Linkler geçersiz hale gelmiş yeniledim