Hostmonster hakkinda uzatma?

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Hostmonster hakkinda uzatma?

Mesaj gönderen BetaBong » 20 May 2011, 19:40

S.a hostmonster' da solda panelde Account Expires In 113 days yaziyor bunu paypal ile simdiden 1 yillik daha eklemek istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum...Yardimci olurmusunuz?
En son BetaBong tarafından 21 May 2011, 01:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İşe falan otobüsle metroyla gider, bir ton yol parası tabi oysaki süper kahraman olduğunu bilse, bir ihtimal uçarak giderdi olmadı hizlı koşardı.. Bunlar önemli detaylar.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: Hostmonster hakkinda uzatma?

Mesaj gönderen velociraptor » 20 May 2011, 20:56

domain name niz nedir

Resim

Resim

Resim
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 20 May 2011, 21:38

fashion-rouge. com site benim degil e ticaret ile düzenlenelerek yapildi...Bu aralar webmaster liga merak saldim bu barindirdigim 3. site, hostu 1 yil daha uzatayim dedim :)

Not: Normalde vermem lazim site "isim"lerini ama bu seferlik bir fikir olsun diye örnek verdim.

Edit: Peki OVH.com host hakkinda bilgin varmi ? avrupanin en büyük hostingi diyorlar firansiz sirket.. aylik 1.99 eurodan baslayan (Bantwitch :sinirsiz Alan :25 GB) paketleri var bilgin varsa yani sorunlumu falan belki ovh ye gecerim...
İşe falan otobüsle metroyla gider, bir ton yol parası tabi oysaki süper kahraman olduğunu bilse, bir ihtimal uçarak giderdi olmadı hizlı koşardı.. Bunlar önemli detaylar.

Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen mavigece » 20 May 2011, 21:54

yurt dışına çıkmana gerek yok sınırsız alan verelim sana.. Türkiye Lokasyonlu
http://www.devasabilisim.com.tr - http://www.sefaaydin.net

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 20 May 2011, 22:34

BetaBong yazdı:VH.com host hakkinda bilgin varmi ?
Bilgim yok lakin arastiririm , belki benimde isime yarar , bu arada hostmonster okadar kaliteli bir hosting sirketi degil neyazikki , bende alternatifler ariyorum , hostgator var ama o da pahali
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 21 May 2011, 00:42

@mavigece: TesekküR ederim ama sinirsiz alanim var zaten...

@velociraptor : Evet ovh bende suan arastiriyorum. Uygun bir paket bulursam yada baska bir host bulursam sizlerle izlenimlerimi paylasirim.

Saygilar.

Edit: HostGator heralde promosyon var aylik 3.96$ alan : sinirsiz bandwitch sinirsiz inceliyorum suan...

Edit2: TopContender kupon koduyla 3.96$ dan 3.71 $ a indirebildim...faydali kupon bulursam paylasirim.

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 21 May 2011, 01:35

Beyler flood oldu ama süper bir hosting buldum hemde süper ucuz ama tek sorun 10 yillik yaparsak ucuz oluyor:

All Inclusive Package

10 Years $1.67 / month
5 Years $2.99 / month
2 Years $5.83 / month
1 Year $6.99 / month
6 Months $7.38 / month
1 Month $7.77 / month

http://iweb.com/web-hosting/compare/

Yani hesap yaparsak 200.4$ (317.835 TRY) bu fiyat'a 10 yillik hostinginiz olacak bence uygun...

Su an arastirmalarim sürüyor bu konuda dahada ucuzlarini vede normal kaliteli bulmaya çalisirim...

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 21 May 2011, 01:38

10 yil cok uzun bir süre bir hostu 3 ay denemeden bu süreye para baglanmaz bence

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 22 May 2011, 22:48

Evet yorumlari okudum iweb tavsiye edilmiyor...

Bir sorum daha olacak hostmonster yeni host almak istiyorum ama Paypal ödeme seçenegi yokmu bunun ?

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 23 May 2011, 00:31

Billing Information altinda , More payment options yeraliyor buraya tikladiginda acilan yerden secebilirsin:

Resim

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 25 May 2011, 21:28

tesekkür ederim hiç fark etmemistim.