.fla dosyasi yazilar görümuyor

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

.fla dosyasi yazilar görümuyor

Mesaj gönderen BetaBong » 13 Oca 2011, 21:46

Sa adobe flash cs5 var font dosyalarini atmama ragmen fla dosyasindaki yazilar görünmüyor yardim edermisiniz
İşe falan otobüsle metroyla gider, bir ton yol parası tabi oysaki süper kahraman olduğunu bilse, bir ihtimal uçarak giderdi olmadı hizlı koşardı.. Bunlar önemli detaylar.

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Re: .fla dosyasi yazilar görümuyor

Mesaj gönderen burak_dalkir » 15 Oca 2011, 09:01

görünmemesinin font dosyasıyla alakası olduğunu sanmıyorum. font dosyasını yüklemezseniz sadece yazı stilleri etkilenir. yazılarda sorun olmaz. flashı hazırlarken yazı dosyalarının arka planına renklendirme yapmayıp üzerine bir de yazılarınızı sayfa arka planıyla aynı renkte yaptıysanız bu şekilde sorunlar oluşabilir. yazı rengini değiştirin. arka planınız beyaz veya siyahsa ki en çok be renkler kullanılır, bu yüzden yazılarınız görünmüyor olabilir. flash dosyanızı çalıştırıp yazı rengi arka planını değiştirmeyi deneyin
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 15 Oca 2011, 23:37

sagol denedim ama olmadi.. Neyse sonra ugrasisirim
İşe falan otobüsle metroyla gider, bir ton yol parası tabi oysaki süper kahraman olduğunu bilse, bir ihtimal uçarak giderdi olmadı hizlı koşardı.. Bunlar önemli detaylar.

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 18 Oca 2011, 11:18

flas dosyanızı upload edermisiniz?
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 19 Oca 2011, 16:14

Yardimin için tesekkürler ama gerek kalmadi ..

Klasörün içinde
Content1.fla
Content1.swf
Content.txt
Dosyalari var ben .fla dosyasini düzenlemek istiyordum yazilari falan, ama yazilar sadece content.txt dosyasinin içinden kolayca düzenlenebiliyormus :)

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 20 Oca 2011, 12:35

ah keşke bunu başından yazsaydınız da daha kolay bir şekilde yardımcı olsaydık size. ben sadece fla dosyasından düzenleme yapacağınızı düşünmüştüm.

Kullanıcı avatarı
BetaBong
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen BetaBong » 22 Oca 2011, 12:36

bende öyle saniyordum :) flasha yeni basladigimdan sadece fla dosyasinin düzenlendigini saniyordum :) elimde bir tane flash site var hakkaten süper yapilmis :)

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 24 Oca 2011, 13:43

yeni yapılan sitelerin tamamı action script denilen ayrı bir programlama dili kullanıyor, bu yüzden aşamaları daha değişik oluyor. content dosyası bu sitenin tamamen AS ile yazıldığını gösteriyor.