iPhone ile yabancı dil öğrenin

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

iPhone ile yabancı dil öğrenin

Mesaj gönderen uçs »

Yabancı dilini geliştirmek isteyenlere yeni iPhone uygulaması.

iPhone için dünyadaki en önemli yazılım geliştirici şirketlerinden birisi olan “Jourist”, iPhone için geliştirdiği Türkçe dahil 24 lisandaki “Dil Antrenörü” uygulamasını başlattı.

Resim

“Dil Antrenörü” seyahat hazırlığı pratiği ve bildiklerinizi tazelemek için son derece uygun. Eşsiz yöntem yabancı dilin görsel ve işitsel algılanmasını birleştiriyor. Her dil için 2100’den fazla kelime ve deyim profesyonel konuşmacılar tarafından seslendirilmiş.

Tüm içeriklerin veya sadece belirli konuların ya da alt konuların öğrenme sürecine dahil olup olmayacağına kendiniz karar veriyorsunuz. Bu sayede, örneğin «Kendini tanıtma», «Rezervasyon» veya «Restoranda» gibi belirli konulardaki kelimeleri ve deyimleri öğrenmeye odaklanabiliyorsunuz.

Eğitim sırasında 9 adet eğlenceli alıştırma arasından seçebiliyorsunuz. Bunların arasında dil algılamasına sahip telaffuz alıştırması da bulunuyor. Doğru yanıtladığınızda kelimeleri ya da deyimleri, bir sonraki bilgi seviyesine kaydırabilecek kadar iyi bilip bilmediğinize kendiniz karar veriyorsunuz.

24 öğretim dili arasından seçebilirsiniz: İngilizce (İngiltere), İngilizce (ABD), Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Danca, Flamanca, Fince, İsveççe, Norveççe, Polonca, Çekçe, Slovakça, Rusça, Yunanca, Macarca, Türkçe, Çince, Japonca, Korece, Arapça, İbranice ve Tayca. Başka öğretim dilleri ücretsiz App güncellemeleri için hazırlık aşamasında.

Dil Antrönörü programını indirmek için buraya tıklayın.

http://itunes.apple.com/tr/app/dil-antr ... 45950?mt=8

CNET