Yerli malı ilk 3D LED TV üretildi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Yerli malı ilk 3D LED TV üretildi

Mesaj gönderen uçs »

Üç boyutlu LED televizyon furyasına yerli markalar da girmeye başladı.55” (140 cm) 3D LED panele sahip Arçelik 3D LED TV, hareketli görüntülerde akıcılık sağlayan 200 Hz ve resim detaylarını 4 kat artıran Full HD özellikleri ile de yayınları daha net ve canlı seyretmenizi amaçlıyor.

Resim

Geniş bağlantı seçenekleri sunan Arçelik 3D LED TV’nin 4 HDMI girişi sayesinde DVD oynatıcı gibi cihazların içindeki veriler görüntü ve ses kaybına uğramadan televizyona aktarılıyor.

Arçelik 3D LED TV gözlüklerinin sahip olduğu active shutter teknolojisi gözlüğün iki camını Likit Kristal ekran gibi çalıştırarak iki göze birden aynı anda görüntü gelmesini engelliyor ve daha net görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Ürünün öne çıkan diğer bir önemli özelliği ise dijital kablolu yayınlara uyumlu olması. Bu sayede harici bir kutuya ihtiyaç duymadan dijital kablolu yayınları alabiliyor. USB girişi sayesinde fotoğraf, video, müzik gibi veriler televizyonda görüntülenebilirken, HD filmler de kolaylıkla izlenebiliyor. Dijital kablolu yayınları USB’ye kaydetme imkanı sağlayan Arçelik 3D LED TV böylece kullanıcıların sevdikleri yayınları arşivlemesine de olanak tanıyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..
Cevapla