Toshiba Smartphone

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1322
Kayıt: 11 Nis 2006, 22:05
cinsiyet: Erkek
Konum: Beyond Mainstream..

Toshiba Smartphone

Mesaj gönderen Bekir 65 » 16 Şub 2007, 17:57

Toshiba'nın Akıllı Telefonları
Toshiba parmak izi güvenligine sahip akıllı telefonları satısa sunuyor. Portege G500 ve G900.


Resim


Türkiye'deki tek dagıtıcısı Multimedya A.s. olan Toshiba Mobil İletisim Bölümü, bugün, akıllı portatif cihazlar pazarına Windows Mobile teknolojisiyle güçlendirilmis iki yeni ürününü sunuyor: PORTEGE G500 ve PORTEGE G900. Toshiba, bu iki ürün için, kullanıcılarına güvenli ve ofis ortamıyla bir arayüz olusturacak Windows Mobile yazılımlarını kullanmayı tercih ediyor.

Bu iki ürün, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü ve telefon arasındaki entegrasyonu saglayarak senkronizasyon sıkıntısına son veriyor. Kullanıcılar dosya ekli e-postalarına ulasabiliyor, mükemmel kaliteli video kayıtları olusturabiliyor, video klip yükleyebiliyor ve çoklu ortam mesajlarını alabiliyor.

PORTEGE G500 ve PORTEGE G900, parmak iziyle tanıma yapan gelistirilmis güvenlik seviyesi ve benzersizligi sunuyor. PORTEGE G500 ve PORTEGE G900 basit ve kullanımı kolay tarzıyla güvenligi saglayan cihazlar. Bu telefonlardaki parmak izi sensörü, telefon menüsü ve telefon kilidinin de kolaylıkla kullanılmasını saglıyor.

Toshiba Bilgi Sistemleri sirketinden Pazarlama Direktörü Peter Ford söyle diyor: "Biyometrik parmak izi tanıma özelligi ile yaratılan bu telefonlar, emniyetli, güvenilir ve kolay kullanım için gelistirilmistir. Bu telefonlar notebook bilgisayarlardaki tecrübemizle yapılmıstır. İnanıyoruz ki, mobil bilgisayarların avantajlarını kullanmak isteyen, gizli bilgilerinin güvenligini kolayca yönetebilecek cep telefonu kullanıcılarına çekici gelecektir-geçerli arastırmalarla ispatlandıgı gibi."

PORTEGE G500: 2007 ilkbaharında geliyor
Cep telefonlarında güvenle web baglantısı ve e-posta kullanmak isteyen bilinçli cep telefonu kullanıcıları, PORTEGE G500'ün HSDPA ve WiFi baglantı avantajıyla internet tarayıcı ve e-postayı destekleyen kablosuz yüksek kalite kompakt "slider (kayan kapak)"a sahip olacaklar. Bu özellikler uzun ömürlü pil ile tamamlanıyor.

PORTEGE G900: 2007 yazının basında geliyor
sirket bilgilerini korumaya önem veren ve mobil ortamda güvenilirlik isteyen cep telefonu kullanıcılarının talepleri için, PORTEGE G900 genisletilmis ekranı (3" Wide-VGA), sınıfında gelistirilmis hareket halindeyken internet tarayıcıyı kullanabilmesi ve panoramik çalma özelligiyle "yatay format slider"dır. Yüksek profilli kullanıcıların kullanabilmesi için, bu ürüne tam bir klavye, PC telefon entegrasyon teknolojisi ve WLAN, HSDPA, WiFi ve BluetoothTM baglantısı da dahil edilmistir.

PORTEGE G900, Outlook, Word, Excel ve Power Point'in cep telefonu versiyonları aracılıgıyla, bireysel bilgisayar kullanıcılarına yardım eden küçük ekranıyla Window Mobile'nin yeni versiyonunu kullanacak olan ilk telefonlardan biridir. Windows Mobile 6, e-postaları HTML olarak gösterebilen, gelistirilmis takvimi, kullanıcıların islerini daha verimli yapabilmeleri için tek bir telefonda toplanmıs ileri teknolojik özelliklere sahiptir.Cevapla