Nokia 6110 Navigator

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1322
Kayıt: 11 Nis 2006, 22:05
cinsiyet: Erkek
Konum: Beyond Mainstream..

Nokia 6110 Navigator

Mesaj gönderen Bekir 65 » 14 Şub 2007, 20:14

Nokia 6110 Navigator Yolda!

Nokia,genis bir kitleye hitap eden navigasyon özellikli cep telefonu Nokia 6110 Navigator'ı tanıttı.

ResimNokia 6110 Navigator'daki entegre GPS, harita, rota ve navigasyon hizmetlerine anında ve kolay erisim saglıyor.

Finlandiyalı mobil iletisim cihazları devi Nokia, Barselona'da düzenlenen 3GSM Kongresi'nde, genis kitlelere hitap eden navigasyon özellikli cep telefonu Nokia 6110 Navigator'ı tanıttı. Yeni Nokia 6110 Navigator, GPS (Global Positioning System – Küresel Konumlandırma Sistemi) ve AGPS (Assisted Global Positioning System – Destekli Küresel Konumlandırma Sistemi) islevleri ile, hareket halinde sürekli baglantıda kalma özelligini kompakt bir cihazda bulusturuyor.

Nokia 6110 Navigator'daki eksiksiz navigasyon deneyimi, entegre haritalara, rotalara ve navigasyon hizmetlerine tek tusla ulasılmasını saglıyor. Nokia 6110 Navigator ile kullanıcılar, bulundukları yeri haritada kolayca görebiliyor, mekan arayabiliyor, rota belirleyebiliyor ya da yakınlardaki restoranlar, oteller ya da magazalar gibi noktaları bulabiliyorlar. Her ayrıntıyı içeren 3 boyutlu navigasyon özelligiyle Nokia 6110 Navigator, belirli bir noktaya araçla ya da yaya olarak ulasmanın en kolay yolunu sunuyor. Sesli rehber ile verilen net yönergeler ve yön okları da hedefe en hızlı sekilde varmayı saglıyor.

Nokia yetkilileri, Nokia 6110 Navigator hakkında sunları ifade ediyor: "Lokasyona dayalı deneyimler, mobil cihazlar açısından en hızlı gelisen alanlardan birisi. Entegre GPS islevi sunan Nokia 6110 Navigator da, dünyanın her yerinde, çok genis bir kullanıcı kitlesine haritalar, rotalar ve navigasyon özellikleri sunuyor. Nokia 6110 Navigator ile, cep telefonu kullanıcıları günlük yasamlarında navigasyon kolaylıgından yararlanacak ve lokasyona dayalı pek çok hizmet almanın keyfini yasayacaklar. Bir kenti kesfetmek, bir restoranı bulmak, hava tahminlerini almak ya da bir hafta sonu seyahati için gezi rehberi aramak istediklerinde, Nokia 6110 Navigator ellerinin altında olacak."Cevapla