microsoft Zirve 2007..

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
spectacuLar
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 370
Kayıt: 21 Eyl 2006, 18:04
cinsiyet: Erkek

microsoft Zirve 2007..

Mesaj gönderen spectacuLar » 14 Oca 2007, 14:22

Resim

24-26 Ocak 2007 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçeklestirecegimiz İkinci Microsoft Zirvesi’nin kayıt linki kullanıma açıldı.

Türkiye bilisim sektörünün en büyükten en küçüge tüm firmalarını, KOBİ’leri, Kurumsal Müsterilerimizi, İs Ortaklarımızı, Çözüm Ortaklarımızı ve Bilgi Teknolojisi Uzmanları‘nı bir kez daha bulusturmayı amaçladıgımız Zirve’de, her biri alanında uzman olan yerli ve yabancı konusmacıların yanında, müsteri ve is ortaklarımız projelerini üç günde dokuz farklı salonda 150’den fazla oturumda sunacaklardır. Geçtigimiz yıl düzenledigimiz Zirve’de 10.000 ziyaretçi agırlamıstık; bu yıl su ana kadar gösterilen ilgiden bu sayının 15.000’i geçecegini tahmin etmekteyiz.

İkinci Microsoft Zirvesi’nde kurumlar ve bireyler için verimlilik artırıcı çözümler ve yüksek güvenlik sunan Windows Vista ve 2007 Microsoft Office sistemin yanı sıra, Microsoft Forefront, Microsoft System Center 2007 ve Microsoft Dynamics AX’in de lansmanlarını yapacagız.

Açılıs konusmasını TÜSİAD Baskanı Sayın Ömer Sabancı’nın yapacagı Zirve, Garanti Bankası ana sponsorlugunda gerçeklestirilecek ve Coca Cola, Datamarket, Intel, Probil, Turkcell ve Vestel gibi Türkiye’nin en önemli firmaları tarafından da desteklenecek.

Tüm etkinliklerin ücretsiz oldugu ve fuar alanında tüm Microsoft ürünlerini yakından tanıma fırsatı bulacagınız Zirve’ye siz de web sitemizden katılım için kaydınızı simdiden yaparak giriste saglanacak kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. İkinci Microsoft Zirvesi’nde sizi de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacagız.

Aktivasyon linki e-posta adresinize ulasmaz ya da farklı bir sorun ile karsılasırsanız lütfen Microsoft İletisim Hattı ile irtibata geçiniz.

Kayıt için :arrow: http://www.microsoftzirve2007.com/Cevapla