xpspeed hakkında genel tespitim

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 28 Mar 2007, 03:00

abi verdigin kayıtların hepsini denedim.30 makinaya kurmustum.tekrar format attım.ondan sonrakileri kendi makinama kurdum.açmadı giremedim.deneyin bakalım nolcak.tek reg kaydı.simdi evimdeyim evimde 3 tane bilgisayar var.bir tanesini daha yeni kurduk.hemen ondan denicem tek reg kaydı ile.sonra sana geri dönecem lütfen bir yere ayrılma forumdan.
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 28 Mar 2007, 03:08

viewtopic.php?p=13334#13334
Üstte resimli olarak vermis arkadas Network sorunu var diyenlere ispatlamak icin ayrica asagidaki arkadasin da yazdiklari gayet net ve acik:
viewtopic.php?p=44824#44824
Dedigim gibi Kimin networkunda ne yüklü bilemem ama Xpspeed te bu iki link Network sorununu Haziran 2006 da cözdügümün kanitidir

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 28 Mar 2007, 03:14

tek reg kaydı degistirdim abi bilgisayarı kapatıp açtım sorunsuz girdi.simdi eski haline çevirdim senin verdigin kayıtları denicem umarım olur.

iste ilki saatiyle birlikte

Resim

buda degistirtiksen sonraki hali:

Resim
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 28 Mar 2007, 03:17

abicim bu da senin reg kaydından sonraki hali

Resim

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 28 Mar 2007, 03:20

benim likte verdiklerim, verdigim düzeltme kaydi ile gayet güzel sorunlarini cözdüler , bu arada senin o kaydin icin Microsoftun ne dedigini yazmistim yineleyeyim:
Microsfotta Network u engeller diye bir kayit olmadigi gibi aksine o senin degistirdigin kaydin xpspeed teki gibi olmasi gerektigini yoksa güvenlik acisindan sakincali olacagini söylüyor , eh beni gecelim , microsoftta kendi ürettigi yazilimi bilmiyorsa daha ne diyeyim , iste aynen xpspeed te yeralan kaydin kaynagi (ki genellikle Xpspeed yeralan kayitlarin kaynagini vermeyi de sevmiyorum)

http://www.microsoft.com/technet/prodte ... x?mfr=true
Ozaman Microsoft un dediginden de yaptigindanda haberi yokmu diyecegiz

Bu arada sana diyecegim tek sey kullanma xpspeedi cünkü herkestekinden farkli bir etkisi var demekki senin Networklarina

Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2
İletişim:

Mesaj gönderen Sawyer » 20 May 2007, 16:11

Reg. kaydını ekleyenler sorunu çözdüler demek ki sizin makinenizde sorun war.