xpspeeder

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
sensensen
Bit
Bit

xpspeeder

Mesaj gönderen sensensen » 08 Oca 2007, 02:01

ben kurdum hakketende pcde bir hakkaetende bir hızlanma oldu benım sorum bu gibi programlar ramlere zarar verir mi.speeder xp yi yüklemistim ben bir ara pc uçuyordu buda o tarz bir program sadece onu yabancılar yapmıstı..speeder xp kurmakta ki amacım pscx2 emulatörüne destek olmaktı
xp yi en iyi performansa çekmistim reg ayarlarından en hızlı olan ne varsa uyguladım..virüs ve güvenlik duvarını devre dısı bırakıp fazladan güç ve performans elde etmekti amacım..buna speeder xp de eklenince xp uçak olmustu..sistemim öle eski degil..1.gb ram var 3.ghz p4 ati x850xt ile en fazla 20 fps dayandı pc simdi..en baba performnas için su ps2 oyunlarını pcde biz vista ve dr10 destegi ile mi açacagız yani bunu bir yolu yokmu çünkü emulatör biraz kasıyor..bun takviye olarak ne yapmak lazım..ben her türlü sistemde en hard reg ayarlarını denemis biri olarak xp home xp pro x64 xp server 2003.de bile sistemin canını okuyacak seyler denedim..
hız iste damarlarımıza islemis..ama over clok yönüne hiç girmedim...pek okonuda tecrubem yok gerekli yazılımlar mevcut ama meyilli degilim
neyse genede yapana zihin açıklıgı ve dah iyi progrmalarla net aleminde yerini almasını temenni ederim..esen kalın...

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 08 Oca 2007, 02:14

Önce aramıza hos geldin.Speeder xp prog.kullanmamanı öneririm.Çünkü geçen sene bu prog. ile yapılan denemelerde islemcinin yandıgı anlatılmıstı yerli bir forumda.Ancak karar yine senin.
İyi çalısmalar.. :)

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 08 Oca 2007, 02:16

speeder xp ile xpspeed biraz farkli yazilimlar , öncelikle xpspeed in donanima zarar vermeyecegini ben garanti ederim (hertürlü test te de bu kanitlanabilir) fakat speeder xp sanki biraz istem disi overclock yapiyor gibi ve pc leri zarar görenler var , xpspeed i sadece sistemleri daha stabil , güvenli ve hizli hale getirmek icin hazirladim , oyun yönünü hic düsünmedim fakat elbetteki az da olsa katkisi olacaktir.

slayerk
Bit
Bit

Mesaj gönderen slayerk » 20 Şub 2007, 09:38

speeder xp yi kurdum ama ilaçi olmadıgından fazla kullanamadım ama bilgisayarı hızlandırdıgı gerçek hele dowland yaparken bayaaa farkettiriyor. adeta uçuyor.

Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen ultrailker » 20 Şub 2007, 09:42

slayerk yazdı:speeder xp yi kurdum ama ilaçi olmadıgından fazla kullanamadım ama bilgisayarı hızlandırdıgı gerçek hele dowland yaparken bayaaa farkettiriyor. adeta uçuyor.
isin içine para girince biraz kaliteli olabilir ama biz bunu karsılıksız veriyoruz sadece üye oluyorsunuz download ediyorsunuz bu kadar basit. ama onların programını hiç kurmadım denemedim velociraptor'un dedigi gibi pc ye zarar verebilir.

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® » 21 Şub 2007, 15:20

speeder xp ram yıpratan çok uzun kullanılır ise saatlerce ve sürekli rami yakan bir yazılım çünkü xp ile degil direk donanım ile oynuyor bir nevi adminimizin de dedigi gibi overclock yapıyor ama zararlı ve kararsız bir overclock bende denemisitm zamanında

inanmıcaksınız speeder xp çalısırken rapisshare in download yapmamız için bize sundugu 60 saniyelik süreyi 2 saniyeye indiriyor saniye salise oluyor resmen ama download yaptırmıyor hemen saniye düstügü için askın denemeyin yani bosuna
Tabular Yıkılmaz

Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 » 21 Şub 2007, 15:24

iki yazılımı kıyaslamak bile baslı basına saçmalık
xp speed tamamen xp reg ayarlarındaki (pek çogumuzun yıllardır kullanmadıgı) gereksiz islevleri inaktive etmek üzere kurulmustur.ilave ayarlar bu yüzden elle yapılacak sekilde tavsiye edilmistir.ve baslık yanlıs niyetle açılmıs bir baslıktır....
:evil: