Akvaryum Hobisi akvaryumruyasi

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Akvaryum Hobisi akvaryumruyasi

Mesaj gönderen ccasper » 07 Oca 2007, 16:01

eger trafikten sıkıldıysanız eve gelınce stres atmak ıstıyorsanız ve bos zamanlarınız da ne yappsam da vakıt gecırsem dıyorsanız ıste sıze fırsat hemen bır akvaryum kurun ben sıze her zaman yardımcı olurum ıste benım akvaryumum begenıcekmısınız

http://www.akvaryumruyasi.com
akvaryum@akvaryumruyasi.com
www.akvaryumruyasi.com/forum/

Resim

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen ccasper » 01 Mar 2007, 11:27

Web sitemizde akvaryum ile ilgili tum bılgılerı bulabılırsınız kurulum asamasında gereken tum destegımızı sızlerle paylasmaya hazırız

www.akvaryumruyasi.com

Kullanıcı avatarı
LOST
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen LOST » 01 Mar 2007, 13:02

güzel bi site insallah devasa olan sanal alemde tutunabilirsiniz kolay gelsin diyelim

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen ccasper » 05 Mar 2007, 10:53

Oncelıkle tesekkur ederım uzun zamandır yayındayız bızım ıcın onemlı olan bu hobıye baslayan ınsanlara her zaman yardımcı olamak para ve tıcarı anlamda bırsey dusunmuyoruz cunku ınsallah forum kısmındada yeterı kadar az ve öz bılgılerle uyelerımıze yardımcı oluruz.

Kullanıcı avatarı
Oxygen
Kosovalı
Kosovalı
İletişim:

Mesaj gönderen Oxygen » 05 Mar 2007, 13:57

Bi zamanlar benim bi akvaryumum vardi.. ozel olarak yaptirmistim 1 metre buyuklukte.. dortgen degil extra olarak yapmistim.. ama 4 yil once kaldirdim.. ilk aldigimda baya balik aldim.. bi de iyi kazikladilar beni :D iyi balik dediler diyer baliklara zarar vermez en kotusunden bi pirana balik verdiler, sabaha kalktigimda diyer baliklarini hepsini yemis.. neyse sonra ogrendim hangi balik daha iyidir falan.. bi balik vardi adini hatirlamiyorum buyudukce kuyrugu bayrak gibi oluyordu en sevdigim balik :D

Bu arada siten gercekten cok guzelmis.. sitende dolasirken ogrendim ki cok seyi yalnis yapmisim ben.. :roll:

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen ccasper » 05 Mar 2007, 15:26

sordum.com dan cok sey ogrendım burda ogrendıgım bılgılerle benım akvaryum konusundakı bılgılerım bırlesınce boyle bır sıte cıktı ortaya eger tekrar akvaryum kurmaya karar verırsenız elımden gelen her turlu yardımı yaparım.
muhtemelen sızın bahsettıgınız balık turu de lepıstes asqagıdakı adreste resımlerı var en alttakı resımler

http://www.akvaryumruyasi.com/canlidoguranlar/a.htm

ama unutmakı sen ıstemesende lepıstes balıgını beslerken olum olacaktır cunku lepıstesler kısır dongu uzerıne yasarlar dısıler dogum yaptıktan bır sure sonra zaten kendılıgınden olurler.

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

akvaryumruyasi.com

Mesaj gönderen ccasper » 05 Mar 2007, 15:30

bu resımde akvaryumun son hali

Resim

Kullanıcı avatarı
Oxygen
Kosovalı
Kosovalı
İletişim:

Mesaj gönderen Oxygen » 05 Mar 2007, 15:41

sagol.. tekrar kurmaya karar verirsem basvuracagim ilk yardim isteyecegim kisi sensin :D
bu arada
lepıstes balik degil benim bahsetigim.. yuvarlak kucuk akvaryumlar varya zaten nefesis en cok kalabilen balik.. ondan bahsediyorum.. bizde balina balik deriz ama sizde nasil deniyor bilmiyorum..

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen ccasper » 04 May 2007, 17:22

Sanırım sızınle bunu paylasmam gerek 2007 yılında ozel bır sıtede yapılan yarısmada uylerın oyları ıle karar verılen bır sıstemde akvaryumruyasi.com adına gıren akvaryumumuz ( resmı en ustte ) 1. secılmıstır hedıye olarak ta atman 3335 dıs fıltre almaya hak kazanmıstır.

Sevıncımızı tum sordum.com uyelerı ıle paylasmaktan onur ve mutluluk duyarım..

Serkan Güler-İzmit

Kullanıcı avatarı
Oxygen
Kosovalı
Kosovalı
İletişim:

Mesaj gönderen Oxygen » 04 May 2007, 19:36

Tebrikler arkadasim.. emegin karsiligini almak cok guzel :)

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 04 May 2007, 22:15

Tebrik eder basarilarinin devamini dileriz :D
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

sordum linki

Mesaj gönderen ccasper » 05 Ara 2007, 13:18

Hepinize tesekkur ederım sordum sayesınde sıtede bır de forum kuruldu tabı kı Tarkan beyın yardımı olmasa bu ıs kesınlıkle olmazdı bırde ustune benım meraklı mause darbelerım yuzunden bır kac kez sıte cokunce yardım eden yıne sordum.com oldu bunun yanı sıra ınternet denılen su sanal dunyada gercekten ıyı dostluklar kuruldugunuda gordum dıyebılrım. Her kes bıldıklerı konusunda yardımcı olmaya calısıyor. Pc konusunda cok ıyı degılım ama akvaryum konusunda sordum.com aılesıne yardımcı olmaktan mutluluk duyarım bunun yanı sıra dost sıteler adı altında sorduma dırekt lınk verdım sızın ıcın de sorun degılse kullanmak ıstıyorum ne dersınız.

www.akvaryumruyasi.com/dostsiteler/a.htm

Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen AykutT » 05 Ara 2007, 14:07

Sordum.com bannerını koymanız iyi olmus. :)
Ancak sitenizin navigasyon kısmı biraz kötü olmus. Ana sayfada'da yarısı resim yarısı yazı olmus. Bence ya hepsini resim yada hepsini yazı yapın.
Ayrıca diger alt sayfalarda navigasyonun alt kısımlarda olması kötü olmus. Üst orta kısma yada sol tarafa hizalanmıs bir menü blogu iyi gider.
Ayrıca bütün sayfaların tasarımı da biraz dagınık olmus. Biraz düzenlemeniz iyi olur.

Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 05 Ara 2007, 15:12

tesekürler ccasper
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen ccasper » 05 Ara 2007, 16:00

AykutT yazdı:Sordum.com bannerını koymanız iyi olmus. :)
Ancak sitenizin navigasyon kısmı biraz kötü olmus. Ana sayfada'da yarısı resim yarısı yazı olmus. Bence ya hepsini resim yada hepsini yazı yapın.
Ayrıca diger alt sayfalarda navigasyonun alt kısımlarda olması kötü olmus. Üst orta kısma yada sol tarafa hizalanmıs bir menü blogu iyi gider.
Ayrıca bütün sayfaların tasarımı da biraz dagınık olmus. Biraz düzenlemeniz iyi olur.

Kolay gelsin.
Hepınızıe oncelıkle tesekuur ederım sanırım bıraz ozgun olmasını ıstedım yazıalrın ve resımlerın ıkıncısı ıse sıtenın dısardan tamamen amator gorunumunde olması bızler ıcın ıyı bız tıcarı bır sıte degılız ama goruslerınız onemlı bır de soylemek gerekırse ancak bu kadar yapabıldım yardım edecek arkadaslara da hayır demem yanı hahaha
Serkan Güler
Kocaeli-İzmit

Resim