Dosya içlerinde arama

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Doruan
Bit
Bit

Dosya içlerinde arama

Mesaj gönderen Doruan »

Arkadaşlar XPspeedi yükleyince dosya içlerinde arama sistemi düzeliyor (Dosyadaki sözcük veya deyim kısmı)

Ben Xpspeed ayarlarını kendim ellerimle yaptım. Ama aramayı düzeltecek reg düzenlemelerini bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Toplu halde dosyalar içinde arama yapabilmem gerekiyor da...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4607 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Aramayi düzenleyen birden fazla kayit var , fakat neyazikki burada kayitlari veremem , xpspeed in amaci bu kayitlarin elle yapilmasini engellemek zaaten
Doruan
Bit
Bit

Mesaj gönderen Doruan »

İyi ama xpspeedde birçok ayar geliyor ve bu ayarlar özellikle ağ ayarları sorun yaratıyor. Her ne kadar network fixlerini denesem de tam olarak sorunsuz çalışmıyor. Bu nedenle arama için özel bir xpspeed reg dosyası yapsanız gerçekten güzel olur.
Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen mavigece »

networkteki sorun version11 de düzeltildi. XPspeedi yüklediğin zaman ayarla ilgili reg kaydıda gelmekte. manuel ayarlarda birinci sayfanın en başındaki reg kaydını gir ve pcye reset çek.....

ii çalışmalar...
Doruan
Bit
Bit

Mesaj gönderen Doruan »

Evet son sürümü yükledim ve arama düzeldi.

Fakat diğer makinamdan kendi makinamın dosyalarına bağlanamıyorum. Bağlanmama izin vermiyor. Üstelik Network fix'i de yapmıştım. Teşekkürler, korktuğum başıma geldi. Eywallah...
Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen mavigece »

diğer makinadan bağlanman için netbioslarının açık olması gerekiyor...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4607 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Doruan yazdı:Evet son sürümü yükledim ve arama düzeldi.

Fakat diğer makinamdan kendi makinamın dosyalarına bağlanamıyorum. Bağlanmama izin vermiyor. Üstelik Network fix'i de yapmıştım. Teşekkürler, korktuğum başıma geldi. Eywallah...
Xpspeed Kurdugunuz tüm makinalarda Network fix i calistirmali ve Pc leri kapatip acmalisiniz .
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

her pc de düzeltilmeleri yapmalısın ve diğer makinadaki bilgilere girmek için ağ özelliklerinden ipx/spx leri de açmayı unutmamalısın