MSI'dan 52'si 1 arada kart okuyucu

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 946
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:12
Konum: Osmaniye
İletişim:

MSI'dan 52'si 1 arada kart okuyucu

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 22 Kas 2006, 22:46

StarReader 52'si 1 arada kart okuyucu
Hafıza kartları* cep telefonları ve dijital fotoğraf makinalarıyla hayatımıza hızlı bir giriş yaptılar. Fakat ne yazık ki hafıza kartlarında henüz oturmuş bir standart yok. Neredeyse her yıl bir kaç adet yeni hafıza kartı türü üreticiler tarafından tanıtılıp piyasaya sürülüyor. Durum böyle olunca cep telefonunuz* dijital fotoğraf makinanız veya MP3 çalarınızda kullandığınız hafıza kartlarının tipi farklı oluyor ve bu durumda her birini aynı anda destekleyen bir kart okuyucusuna sahip olmanız gerekiyor.

Piyasada bir çok kart okuyucu mevcut. Üst düzey ürünler kategorisinde 15-20 farklı hafıza kartı tipine destek veren okuyucular bulabilmek mümkün. Fakat bu kart okuyucuların bir çoğu yeni çıkan Micro SD* RS MMC 4.0 ve MS DUO Plus gibi hafıza kartı tiplerini okuyamıyorlar veya okuyabilmek için dönüştürücülere ihtiyaç duyuyorlar.

MSI'ın 52'si 1 arada kart okuyucusu StarReader 52 in 1* kullanıcıları tüm bu kart karmaşasından kurtarıyor. Piyasadaki tüm hafıza kartı formatlarını tanıyabilen ürün* hepsi bir arada kart okuyucularda görülmeyen bir özelliğe daha sahip. StarReader 52 in 1* bilgi depolama için kullanılan hafıza kartları yanısıra SIM kartları da destekliyor.

ResimResimResim

Küçük boyutları ve özel tasarımıyla taşınabilirliğin ön planda tutulduğu ürün* 1'i arkada 5'i önde olmak üzere 6 adet yuvaya sahip. USB 2.0 üzerinden bilgisayar ile haberleşen kart okuyucu; CFI / CF II / EXTREME III CF/ EXTREME CF/ ULTRA II CF/ HS CF/ XS-XS CF/ CF ELITE PRO / CF PRO/ CF PRO II / IBM MD / MAGIC STORE / MS / MS PRO / MS DUO / MS PRO DUO / MS MG PRO / MS MG / MS MG DUO / MS MG PRO DUO / EXTREME MS PRO / EXTREME III MS PRO / ULTRA II MS PRO / HS MS / MG PRO / HS MS MG PRO DUO / HS MS PRO / HS MS PRO DUO / MS ROM / MS SELECT / SD / MINI SD / HS MINI SD / EXTREME SD / EXTREME III SD / ULTRA II SD / SD-ULTRA-X / ULTRA SPEED SD / SD PRO / SD ELITE PRO / HS SD / Micro SD / MMC / MMC 4.0 / HS MMC / HS RS MMC / RS MMC / RS MMC 4.0 / MMC Mobile/ SM / SM ROM / SIM Card tipindeki hafıza kartlarını desteklemekte.

Kart okuyucu ile birlikte* SIM kartların içerisindeki kartvizitleri ve SMS mesajlarını düzenleyebilmenize olanak veren SIM Editor isimli bir program geliyor. Ürün önümüzdeki günlerde ülkemizde de satın alınabilir olacak ancak ülkemizdeki satış fiyatı henüz belli değil. Starreader 52 in 1* yurtdışında 15 avro fiyat etiketi ile satılmakta.Cevapla