Creative Digital Music SX

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 946
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:12
Konum: Osmaniye
İletişim:

Creative Digital Music SX

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 22 Kas 2006, 22:43

Creative Digital Music SX

Resim

Multimedia ürünlerde kendisini kanıtlamış markalardan biri olan creative peş peşe çıkardığı profesyonel ürünlerinden sonuncusu Digital Music SX i piyasaya sürdü. Ürün external (harici) olarak bilgisayara bağlanmakta. Hoş tasarımı fonksiyonel kumandası* 24 –bit 96 kHz ses desteği ile ilgi çekeçeğe benziyor.

Creative markasına özel bir teknoloji olan CMSS (Creative Multi Speaker Surround) bu üründede bulunmakta. CMSS ile surround sesin keyfine varmak birde Creative kalitesinin bulunması ürünü çekici yapan özelliklerden biri.

Ürün 10Hz to 43kHz ses frekans aralığındaki tüm sesleri işleyip çıkışlarına sunabilmekte. Bu kadar geniş frekans aralığına karşın toplam Harmonic Distortion + Noise (Gürültü) oranı ise 0.003% gibi bir değerde.
SPDIF * Analog ses ve mikrofon girişleride ürün üzerinde bulunmakta. USB Kablo ile bilgisayara bağlanan Digital Music SX ile birlikte gelen yazılımlar ilede bilgisayarınızdaki müzikleri organize etmek ve çeşitli efektlerle çıkışa sunmak mümkün.

Creative Smart Recorder ilede microfon veya diğer girişlerden verilen sesi kaydetmek mümkün. Kayıt sırasında format olarak mp3 de seçilebiliyor.Cevapla