Internet hizinizi maxsimal verimli hale getirmek icin !

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen mavigece » 16 Kas 2006, 21:15

velociraptor adminim konusunda bazı şeylerde haklısın. yani bilgisinin çok oldu konusunda.saygısızlık etmek istemem ama her programın en iyisini velociraptor adiminim bilecek diye bir şey yok.herkes kendi çapında en iyiyi bilir. belki sen velociraptor adminin bildiği şeyin en iyisini biliyorsundur ;)
http://www.devasabilisim.com.tr - http://www.sefaaydin.net

Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 16 Kas 2006, 22:51

arkadaşlar sen iyi bilirsin ben iyi bilirim yok bu forum hepimizin herkez gönlünden geldiği kadar yardım ediyor bilgisini paylaşıyor velociraptor adminimiz bizi bir arada tutuyor bilgisini ve aklını kullanıyor ona düşen görev bizden daha fazla o yüzden ona hak veriyorum.Bilgisiyle kişiliğiyle kendini kanıtlayan birisidir gözümde,öyle kalacakta emeği geçen geçmeyen forumda üyeliği bulunan birdafa girip birdaha girmeyen tüm üylerimizi canı gönülden kutluyorum nedeni onlarlar olmasa biz olmazdık biz olmasak(üyeler) bu forum olmazdı en doğrusu velociraptor olmasa biz bir arada olmazdık..

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 17 Kas 2006, 02:18

PeeRLeeSS yazdı:arkadaşlar sen iyi bilirsin ben iyi bilirim yok bu forum hepimizin herkez gönlünden geldiği kadar yardım ediyor bilgisini paylaşıyor velociraptor adminimiz bizi bir arada tutuyor bilgisini ve aklını kullanıyor ona düşen görev bizden daha fazla o yüzden ona hak veriyorum.Bilgisiyle kişiliğiyle kendini kanıtlayan birisidir gözümde,öyle kalacakta emeği geçen geçmeyen forumda üyeliği bulunan birdafa girip birdaha girmeyen tüm üylerimizi canı gönülden kutluyorum nedeni onlarlar olmasa biz olmazdık biz olmasak(üyeler) bu forum olmazdı en doğrusu velociraptor olmasa biz bir arada olmazdık..
Fazla söze gerek yok,katılıyorum.. :)

Kullanıcı avatarı
zipkinci
Byte1
Byte1
İletişim:

Mesaj gönderen zipkinci » 18 Kas 2006, 20:50

arkadaşlar son bir haftadır internet hızımda sıkıntı yaşıyordum oldukça yavaştı bu programı kurdum

cidden baya hızlandı açıklamasında hızlandırır demiyor ama. :roll:

benimki psikolojikmi acep .

bu arada paylaşıma çok teşekkürler.

saygılar..

Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen daddy_cool » 19 Kas 2006, 00:51

bir laf ettim bir polemiktir almış başını gidiyor.Yaw arkadaşlar siz benim öyle dediğime bakmayın.Tabiki dediğim gibi değil.Velociraptor adminim birçok yerde kendini ispatlamış ve bilgisiyle gerçekten göz dolduran birisi.Fakat zaten yukarıda kendisi de yazmış ben bunu test etmedim bilmiyorum diye.Ki zaten kendisi de bu tür programlarla sanırım pek de ilgilenmiyor.Bu yüzden sadece ufak bi şakaydı benimkisi.Tabiki herkesin uzman olduğu veya daha çok bildiği konu farklıdır.Bu yüzden bir kimse her konuda, herzaman, herkesten daha bilgili olamaz. Ben orda velociraptor adminime öyle takılmıştım işte... zaten :D ifadeleri de koydum oraya.
Yani o dediklerim yanlış anlaşılmasın...
Resim