Mail Hackleme

PC güvenliği konusundaki bilgi paylaşım alanıdır.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Mail Hackleme

Mesaj gönderen uçs » 29 Eki 2006, 15:43

Hotmail veya Yahoo Şifrelerini Hack Etme :Bu herhangi birinin Hotmail veya Yahoo şifresini hack etmenin en iyi yoludur. Kendi Hotmail adresini kullanarak bir Yahoo adresine ulaşabilir veya tam tersi Yahoo adresinizi kullanarak bir Hotmail adresine ulaşabilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

İlk önce yeni bir email gönderme sayfası açınız. “To:” kısmına şu adresi yazın: gizlilik_account_uyari@hotmail.com. “Subject:” kısmına ise “LOST PASSWORD” yazın. Metin kısmına ise birinci satıra kendi email adresinizi yazınız ( Örneğin: sen@hoptmail.com ya da sen@yahoo.com ). Üçüncü satıra kendi şifrenizi yazın. Ve beşinci satıra şifresini istediğiniz kişinin email adresini yazın (Örneğin: onlar@hotmail.com ve ya onlar@yahoo.com).


Göndereceğiniz email şu şekilde gözükmelidir:


TO:gizlilik_account_uyari@hotmail.com
SUBJECT: LAST PASSWORD

sen@hotmail/yahoo.com

12345678

onlar@hotmail/yahoo.com

Bunu yapabilmenizin nedeni serverı yanıltmanız çünkü şifre göndermeniz “gizlilik_account” moderatörlerine birer emir olarak geri gelecektir. Mesajı formatlama şekliniz sizin Yahoo’ da çalışan bir görevli olduğunuzu düşünmelerine yol açacaktır (unutmayın Hotmail’in serverı Yahoo üzerine kuruludur, ve bu yüzden Hotmail’e değil de Yahoo’ ya gönderiyorsunuz) ve böylelikle de size arzu ettiğiniz kişinin şifresini gönderecektir. Bu serverın yanıltmanın en iyi yoludur. Farklı yollar da mevcut ama bunun kadar etkili değil.

ALINTIDIR

Arkadaşlar,yukardaki metni başka bir forumda buldum,gerçekmi?Yoksa tuzakmı bilmediğim için değerli yorumlarınızı yazarsanız sevinirim..

Teşekkürler.. :)Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 29033
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Mesaj gönderen velociraptor » 29 Eki 2006, 16:08

Sadece komik ve Tuzak bile olamayacak kadar acemice belkide hic calismiyordur bile
Üçüncü satıra kendi şifrenizi yazın
Bukadar kolaydi insanlara sifrelerini yazdirmak demek

Cevapla