Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 548
Kayıt: 28 Oca 2007, 22:24

Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

Mesaj gönderen Re@lite » 10 Tem 2009, 19:28

Resim

Resim

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kuruluş öyküsü...

ABD'de ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kuruluş öyküsünün anlatıldığı kitapta, sitenin kurucusu 25 yaşındaki Zuckerberg hakkında ilginç iddialar var.

Dünyanın en çok tıklanan internet sitelerinden Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in tuvalette grup seks yaptığı ve siteyi kızları bulabilmek için kurduğu kaydedildi. ABD'de bu hafta piyasaya çıkacak olan "Kazara Milyarder Olanlar: Facebook'un Kuruluş Öyküsü" (Accidental Billionaires: The Founding of Facebook) başlıklı kitapta, Zuckerberg hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

ÖZELLİKLE ASYALILAR

Ben Mezrich'in kaleme aldığı kitaptaki iddiaların, Zuckerberg'in internet sitesini kurma çalışmalarında kendisine yardımcı olan Harvard Üniversitesi'ndeki bir arkadaşının verdiği bilgilere dayandığı kaydediliyor. Kitaba göre Zuckerberg, yaklaşık 5 yıl önce kurduğu 'Facebook' sitesini aslında kız arkadaş bulmak için oluşturdu. 25 yaşındaki ABD'li bilgisayar programcısının, özellikle Asyalı kadınlara büyük ilgisi olduğunu iddia eden Mezrich, tuvalet kabinlerinde birçok kadınla birlikte grup seks yaptığını da öne sürdü. Sansasyon yaratması beklenen kitaba göre, Zuckerberg bir gece ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret defilesine giderek bir mankenle tanıştı. Ardından da çift mekânı birlikte terk etti.

FİLME DE ÇEKİLECEK

Kitabın yayın hakkını elinde bulunduranlar, kitabın yakın sürede filme çekileceğini de kaydetti. Filmi The Curious Case of Benjamin Button ve Se7en filmlerini de yöneten ABD'li yönetmen David Fincher'ın yönetmesi bekleniyor. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'i ise "Transformers" filmiyle tanınan genç oyuncu Shia LaBeouf'un canlandıracağı tahmin ediliyor.

Kaynak : gazetevatanpiRe
Byte1
Byte1
Mesajlar: 36
Kayıt: 11 Mar 2009, 14:28

Re: Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

Mesaj gönderen piRe » 10 Tem 2009, 19:42

Bu tarz siteleri bildim bileli sevmem. Bu siteye bir kez merak yüzünden üye oldum. Biraz dolaştım sağa sola baktım cık. Derler ki okul arkadaşlarını falan buluyorsun, ben değil arkadaşlarımı bulmak okulumu dahi bulamadım. :) Bence sanal alemin en gereksiz sitelerinden biri.

Kullanıcı avatarı
Devils
Kilobyte4
Kilobyte4
Mesajlar: 694
Kayıt: 31 Ağu 2007, 23:27
cinsiyet: Erkek

Re: Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

Mesaj gönderen Devils » 10 Tem 2009, 22:57

Sanal alemdeki gereksiz sitelerden bi tanesi kisiler vidiosunu koyuyor arkadaşlarıyla sohpet ediyor sohpet edilcekse MSN üzerindende sohpet edilebilir .

Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 548
Kayıt: 28 Oca 2007, 22:24

Re: Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

Mesaj gönderen Re@lite » 11 Tem 2009, 00:43

açıkçası bu tip sitelere bende karşıydım
ama facebook alışkanlıklarımı değiştirdi diyebilirim
belki doğru ve güzel bir şey değil
güvenlik açısından sorunlar yaratabilir ama
güzel ve başarılı olduğunu kabul etmek lazım

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 29129
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Facebook Grup Seks için kurulmuş !!!

Mesaj gönderen velociraptor » 12 Tem 2009, 12:14

bize de ögretsin tuvalette nasil grup sex oluyormus , tamamen uydurmuslar , Facebook u bende hic kullanmam , gerci bu durumu ülkemizde uyarlarsak , saniyorumki eskisi gibi o organlarin sadece isemeye yaramadiklari yavas yavas anlasiliyor :)

Cevapla