çalınan hotmail leriniz için

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
skinnycem
Kilobyte4
Kilobyte4

çalınan hotmail leriniz için

Mesaj gönderen skinnycem » 09 Tem 2009, 13:27

http://support.live.com/eform.aspx?prod ... ct=eformcs
Bu sayfadaki formu doğru olarak doldurup gönderirseniz büyük ihtimalle çalınan msn hesabınız için yeni şifre gönderiyorlar. Ben gönderdim. Daha sonuç gelmedi. Geldiğinde buraya yazacağım.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: çalınan hotmail leriniz için

Mesaj gönderen velociraptor » 09 Tem 2009, 14:27

sonucu bizde merakla bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
skinnycem
Kilobyte4
Kilobyte4

Re: çalınan hotmail leriniz için

Mesaj gönderen skinnycem » 10 Tem 2009, 10:50

Çalınan mail adresi bir arkadaşıma aitti. Bu yöntemle geri aldım. Formu doldurduktan sonra 24 saat içersinde biri ing. diğeri Türkçe olarak 2 mail geliyor. İng. olanda ne yapacağınızı anlatıyor. Resetleme maili gönderdik diyor özetle. İkince mail türkçe. Resetleme maili de bu. Burada anlatılana göre şifrenizi sıfırlıyorsunuz. Eğer alternatif mail adresiniz yoksa resetle işlemini tekrar ettiğinizde size yeni şifrenizi soruyor. İki defa girdikten sonra artık mail hesabınız sizindir. Çalan kişi girmeye çalıştığında başkasına yaptığı sürprizle karşılaşıyor:) Alternatif mail adresiniz varsa bu resetleme işlemi oraya geliyor ordan yapmanız gerekiyor. Arkadaşımın yoktu. Ama tavsiyem herkesin bir alternatif e mail adresini kişisel hesap bölümüne tanıttırmasıdır.İşlemler daha kolay ve hızlı oluyor. Burada önemli olan ilk formu doldururken doğru bilgileri yazmak. Eğer tutmuyorsa size güvenmeyip mail göndermiyorlar. Umarım bu bilgiler mail adreslerini kaptıran tüm arkadaşlara yardımcı olur.