Internet Explorer 8 Karın Doyurur mu?

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28966
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Internet Explorer 8 Karın Doyurur mu?

Mesaj gönderen velociraptor » 17 Haz 2009, 17:16

Resim

Microsoft, Internet Explorer 8 için çok ilginç bir kampanya başlattı. Internet Explorer 8 her indirildiğinde 8 kişinin karnı doyacak. İşte detaylar.

Microsoft, sosyal sorumluluk projesi olarak tarayıcısı Internet Explorer 8'i kullanarak ilginç bir kampanyaya imza attı. Browserforthebetter.com adresi üzerinden internet kullanıcılara ulaşan kampanyanın amacı, kıran kırana geçen tarayıcı savaşlarında Internet Explorer 8'in payını yükseltmek, Amerika'daki yoksul ve açların ihtiyaçlarını karşılamak.

Site üzerinden, işletim sisteminize uygun olan (Vista veya XP için 32 Bit ve 64 Bit) tarayıcıyı indirip kurmanız halinde, her kurulum için 8 öğün yemek Microsoft tarafından ilgili yardım kuruluşuna bağışlanıyor.

Sadece Amerika ile sınırlı olan ve 8 Haziran'da başlayan kampanya, 8 Ağustos'a kadar devam edecek. Her download işlemi için Microsoft'un kasasından 1,15 dolar çıkıyor.

Sınırsız mı?

Milyonlarca kullanıcının bu kampanyaya ilgi göstermesi durumunda zor durumda kalacağını düşünen Microsoft, bu durum için bir de önlem almış durumda. Yazılım devi tarafından yapılacak bağış, 1 milyon dolar ile sınırlandırılmış durumda.

:: Microsoft, bu kampanyasını diğer ülkeler için de yapmalı mı?

shiftdelete.netCevapla