Avea Storm'u satışa sundu

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Avea Storm'u satışa sundu

Mesaj gönderen uçs » 10 Haz 2009, 16:19

Avea, dünyanın ilk “tıklanabilir” dokunmatik ekranlı akıllı telefonu BlackBerry Storm’un satışına başladı.

Resim

BlackBerry üreticisi Research In Motion (RIM) ile yaptığı işbirliği çerçevesinde BlackBerry Storm Smartphone 9500 modelini bayilerinde satışa sunan Avea, BlackBerry telefonlarının hem eğlence hem de bilgi sunan işlevsel çözümlerini, dünyanın ilk “tıklanabilir” dokunmatik ekranlı telefonuyla abonelerinin parmaklarının ucuna getiriyor.

Avea, satışına başladığı BlackBerry Storm 9500 modelini cazip teklifler ile abonelerine sunuyor. Bu çerçevede Avea, BlackBerry Storm sahibi olmak için 15 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında ön başvuruda bulunan ilk 1000 kullanıcısına 6 ay sınırsız internet kullanımı hediye ediyor.

3G desteği ve gelişmiş multimedya özelliği
BlackBerry Storm akıllı telefon, sahip olduğu en yeni teknolojik özellikleriyle hem bireysel hem de iş amaçlı kullanıcılara işlerini rahatlıkla yürütebilme imkânı veriyor. Bu şık akıllı telefon, “tıklanabilir” dokunmatik ekranı, 3G desteği, GPS’i, masaüstü bilgisayar formatında web kullanımı, gelişmiş medya oynatıcısı, 3.2 Megapiksel fotoğraf makinesi, üstün telefon özellikleri ve sektörün en ileri e-posta ve mesaj özellikleriyle iyi bir performans sunuyor.

CNETCevapla