LinkScanner da Türkçe öğrendi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

LinkScanner da Türkçe öğrendi

Mesaj gönderen uçs » 09 Haz 2009, 17:12

Resim

AVG LinkScanner ile gerçek zamanlı koruma bugünden itibaren Türkçe olarak kullanıcılara sunuluyor.


Dünyanın lider ücretsiz antivirüs yazılımının geliştiricisi AVG Technologies, kullanıcılarını rastgele, görünmez çevrimiçi tehtidlere karşı koruyan ve ayrı bir ücretsiz ürün olan AVG LinkScanner’ı bugünden itibaren Türkçe sunuyor.

AVG LinkScanner, kullanıcılara mevcut güvenlik yazılımlarının üstünde ilave gerçek zamanlı bir koruma katmanı sağlıyor. Program, bir bağlantının arkasındaki web sayfasına bakarak ya da tarayıcınıza girdiğiniz web adresini inceleyerek ve söz konusu bağlantının herhangi bir tehdit oluşturup oluşturmadığını analiz ederek çalışıyor. Şayet söz konusu web sitesi tehlikeli ise AVG LinkScanner kullanıcının söz konusu sayfayı indirmesini engelliyor. Bu, Windows XP ve Vista kullanıcılarının bir bağlantıya tıklamalarının güvenli olup olmadığını, önemli olan anda, yani bağlantıya tıklamadan hemen önce gerçekten bilmeleri anlamına geliyor.

AVG LinkScanner Google, Yahoo! ve MSN arama motorlarından elde edilen arama sonuçlarını da inceleyebiliyor. Kullanıcılar söz konusu arama motorları ile arama yaptıklarında tüm "organik" arama sonuçlarının yanında güvenlik seviyelerini görebiliyor. Buna ek olarak AVG LinkScanner, güvenli olduklarından emin olmak için anlık mesajlaşma programlarında ve e-postalarda bulunan bağlantıları kullanıcı daha tıklamadan önce tarıyor.

AVG LinkScanner, AVG'nin hafif, kullanımı kolay ve kullanıcıların bilgisayarlarını yavaşlatmayan çözümler üretme misyonunun devamı niteliğindedir ve yüklenir yüklenmez dayanıklı koruma sağlar. Yazılımın ticari amaç taşımayan kişisel ev bilgisayarlarında kullanımı ücretsizdir. http://linkscanner.avg.com.tr adresinden indirebilirsiniz.

AVG LinkScanner, Windows XP ve Vista'nın, hem 32- hem de 64-bit sürümleri dahil olmak üzere tüm mevcut sürümleri ile çalışabiliyor. En yaygın güvenlik yazılımları ile uyumlu olan yazılım, Internet Explorer‘ın 6 ve daha sonraki versiyonları ve Firefox‘un 2 ya da daha üst versiyonları ile kullanılabiliyor.

CNETCevapla