Yeni Alfa'lar Temmuz'da geliyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

Yeni Alfa'lar Temmuz'da geliyor

Mesaj gönderen uçs »

Sony'nin dijital SLR kategorisindeki Alfa ailesine yeni katılan 230, 330 ve 380 modelleri önümüzdeki ay Türkiye'de satışa sunuluyor.

Resim

Özel tasarımlarıyla kullanıcılarına rahat bir tutuş sağlayan üç yeni Alfa modeli de kompakt yapıları sayesinde her yere kolayca taşınabiliyor. Yeni 10.2 megapiksel Alfa 230, APS-C boyutlu bir görüntü sensörü ve gövde içi görüntü dengeleme özelliği barındıran dünyanın en hafif DSLR fotoğraf makinesi olma özelliğini taşıyor.

Serbest stil çekim yapmaya olanak tanıyan “Quick AF Live View” özelliğine sahip yeni Alfa 330 ve Alfa 380, canlı görüntü ön izlemenin yararlarını hızlı ve doğru bir otomatik netleme özelliğiyle bir araya getirerek hareketli nesnelerde bile mükemmel sonuç veriyor. Modellerin parlak 2.7 inç LCD ekranları gündüz kadraj almayı kolaylaştırırken genişletilmiş bir açı aralığında yukarı ya da aşağı eğilerek, her durumda rahat çekim yapılmasını sağlıyor.

10.2 Megapiksel Alfa 330 ve 14.2 Megapiksel Alfa 380’in mükemmel görüntü kalitesinin arkasında diğer Alfa fotoğraf makinelerinde de yer alan BIONZ görüntü işlemcisi ile uyumlu çalışan APS-C boyutlu CCD sensör bulunuyor. Yeni modeller tripod kullanılmadan yapılan çekimlerde bile kusursuz, ayrıntı dolu, düşük gürültülü fotoğraflar sunuyor.

3 yeni modelin de Temmuz ayında satışa sunulacağı açıklandı.

CNET
Cevapla