iPhone 3.0'dan ilk görüntüler

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

iPhone 3.0'dan ilk görüntüler

Mesaj gönderen uçs » 01 Haz 2009, 17:11

Apple'ın telefonu iPhone'un yakında güncellenmesini yayınlanacak olan 3.0 yazılımı ile ilgili ekran görüntüleri:

Resim

Yazılımı sizler için kurup öne çıkan özelliklerini ekran görüntüleri eşliğinde bir araya getirdik.Yeni güncellemenin en önemli özellikleri ise tüm iPhone içinde arama yapabilmeyi sağlayan Global Search, MMS gönderebilme, arama ya da cevaplama ekranında aranan/arayan kişinin fotoğrafının görülmesi, birden fazla fotoğraf gönderebilme, çoklu ya da tekli fotoğraf kopyalayıp yapıştırabilme, sesli mesaj kayıt edebilme, Notes ekranında arama yapabilme, Mailbox'ta arama yapabilme, Safari'de bir linki yeni sayfada açabilme ve kopyalama yapabilme, mesaj yazarken ekranı yatay olarak da kullanabilme.

Özelliklerin bir kısmı farklı yazılım ya da kırma yöntemleri ile de kullanılabilen fonksiyonlar olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak standart olarak işletim sistemi ile birlikte bu özellikleri kullanabilmek, ekstra efor sarf etmek istemeyen kullanıcılar açısından önemli bir gelişme olacak.

Kullandığımız iPhone 3.0 yazılımı (firmware) henüz deneme aşamasında idi ve bütün ekran görüntülerini bu yazılım yüklü bir iPhone üzerinde aldık. İşte iPhone 3.0 yazılımından ilk görüntüler.

http://cnetturkiye.com/haberler/is-tekn ... e-3-screen

CNETCevapla