Microsoft Word

Excel, Word, Access, Power Point programlarıyla ilgili ipuçları ve bilgi paylaşım alanıdır.
tarikus

Microsoft Word

Mesaj gönderen tarikus »

Arkadaşlar Word'u çalıştıramıyorum. Word geçerli kullanıcı için ayarlanmamış mesajı veriyor. Cd'den tekrar yüklemeye, kaldırmaya çalıştım fakat yükleme yapamıyor. Neden kaynaklı olabilir.
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Konuyu Offiice bölümüne yazarsan daha iyi olacaktı.Konu Oraya taşınırsa daha iyi olacak.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 5781 kez

Re: Microsoft Word

Mesaj gönderen velociraptor »

tarikus yazdı:Arkadaşlar Word'u çalıştıramıyorum. Word geçerli kullanıcı için ayarlanmamış mesajı veriyor. Cd'den tekrar yüklemeye, kaldırmaya çalıştım fakat yükleme yapamıyor. Neden kaynaklı olabilir.
Sanirim kisitli haklara sahip bir kullanici hesabiniz var O nedenle ne kaldirtiyor nede install yaptiriyor , öncelikle Admin hesabiniz varsa oradan giris yapip deneyin yada admin hesabi olan kisiye size yetki vermesini söyleyin
tarikus

Mesaj gönderen tarikus »

Hocam bahsettiğin olay girişte adminastratör yazısı çıktıktan sonra oradan giriş yapmaksa benim xp öyle başlıyor zaten. Farklı bir şeyse ona yönelik bir bilgim yok. Ne şekilde yapacağıma ilişkin yardımcı olabilirsen sevinirim. Kolay gelsin. :( :( :(
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 5781 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Birde asagidaki linkteki anlatilanlari deneyin bakalim ise yarayacakmi:

viewtopic.php?t=767
tarikus

Mesaj gönderen tarikus »

Hocam yine olmadı. Word her açılışında windows installer çıkıyor. Sonra devamı gelmiyor. Program kapanıyor. Elimdeki bütün kaldırma araçlarıyla da denedim olmadı. Cd otomatik olarak başlatmıyor. Ben elle giriyorum. Yapılacak işlemi belirttikten sonra Program donuyor. Bir türlü kaldırılmıyor. Başka ne yapabiliriz?
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

Cleanse Uninstaller 1.8

bir de bununla kaldır
tüm reg kayıtlarını da temizler
sonra yeniden ku...

------(geçersiz link)------ 29956282/cleuni_user.zip.html
tarikus

Mesaj gönderen tarikus »

tekrar word'u açtım. Benden kurulum şifresini istedi. Onu girdim ve çalışmaya başladı. İlginizden dolayı teşekkür ederim. Kolay gelsin. :P :P :P
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

çözüldüğüne sevindim :D
geçmiş olsun...