Sınırsız internet hizmeti

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Sınırsız internet hizmeti

Mesaj gönderen uçs » 22 May 2009, 04:07

Resim

Turkcell'den “İştewifi” ile Yurtdışında sınırsız internet hizmeti.

Turkcell ve iPass işbirliği sayesinde kurumsal aboneler, 100.000’den fazla Wi-Fi erişim noktasında sınırsız küresel internet erişim hizmetinden yararlanacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi, Avrupa’nın ise abone sayısı itibarıyla ikinci büyük GSM operatörü olan Turkcell, şirketlerin mobil iletişimlerini bir bütün halinde yönetmelerine olanak tanıyan servislerin sağlayıcısı iPass ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, kurumsal abonelerine uluslararası Wi-Fi dolaşım hizmeti sunuyor. Bu işbirliğiyle, Turkcell’in kurumsal aboneleri 160’tan fazla ülkeyi kapsayan ve Küresel Sanal iPass ağında yer alan 100.000’den fazla Wi-Fi erişim noktasında süratli, kesintisiz ve kolayca internet erişimi gerçekleştirecek.

Turkcell’liler, 450’den fazla havaalanı ve 24.000’den fazla otel ve kongre merkezinde kredi kartı bilgilerini vermeden, sadece kullanıcı adı ve şifre girerek tek bir arabirimden güvenli ve kesintisiz biçimde internete bağlanabilecek.

18 Mayıs 2009 tarihinde başlayacak olan İştewifi servisinden yararlanabilmek için yurtdışına çıkmadan önce Wi-Fi uyumlu bir notebook bilgisayar veya akıllı telefona iPassConnect™ yazılım istemcisini kurmak yeterli olacak.

iPass’in Avrupa - Orta Doğu - Afrika bölgelerinden sorumlu Başkan Yardımcısı René Hendrikse, Turkcell’le yaptıkları işbirliğinin önemini vurgularken, “Bölgedeki operatörlerle yaptığımız ilk büyük anlaşmada Turkcell gibi bir pazar lideriyle ortak olmaktan heyecan duyuyor ve Türkiye’deki iş fırsatlarını birlikte değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Turkcell’in Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener ise şunları söyledi: “Mobil iletişim sektöründe yenilikçi servislerin ve çalışmaların öncüsü olan Turkcell’in, iştiraki Superonline’ın desteğiyle iPass ile yaptığı bu anlaşma çerçevesinde, bir yeniliği daha Türkiye’ye sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. En kaliteli ve süratli internet servisleriyle, mobil internet deneyiminde fark yaratmaya devam ediyoruz.”

Turkcell, 5 MB’lık uluslararası GPRS dolaşım paketini 6 ay süreyle kullanmayı taahhüt eden kurumsal abonelerine sınırsız Wi-Fi hizmeti hediye edecek.

www.turkcell.com.tr

VeTeknolojiKullanıcı avatarı
leone
Byte2
Byte2
Mesajlar: 87
Kayıt: 29 Nis 2008, 10:13

Re: Sınırsız internet hizmeti

Mesaj gönderen leone » 22 May 2009, 17:28

sabahtan bu yana uğraşıyorum servis bu gün hizmete girmiş en az 20 temsilci ile görüştüm.. hiçkimsenin daha haberi bile yok, ve servise açtıracağım kullanıcı şu an yurt dışında saatlerce uğraştım bakalım gezici servislerini göndereceklerini söylediler yazılı sözleşme yapmamız gerekmekteymiş
hala bekliyoruzzzz...

Cevapla