KKTC Turkcell 3G Mobil İnternet Paketleri ve Ücretleri

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
leone
Byte2
Byte2
Mesajlar: 87
Kayıt: 29 Nis 2008, 10:13

KKTC Turkcell 3G Mobil İnternet Paketleri ve Ücretleri

Mesaj gönderen leone » 19 May 2009, 17:16

Resim


Aylık 4 GB(Limitli) Mobil İnternet Paketi: 60 YTL

12 Aylık 4 GB(Limitli) Hızlı Mobil İnternet Paketi + Modem Hediyeli: 720 YTL

Aylık Sınırsız Mobil İnternet Paketi: 70 YTL

12 Aylık Sınırsız Mobil İnternet Paketi + Modem Hediyeli: 840 YTL

Kod: Tümünü seç

http://www.kktcell.com/pages/3g_servisleri_mobil_internet_mobil_internet_nedir.aspx
DETAYLI BILGI

Aylık 4 GB Mobil İnternet PaketiBu paket ile İnternete bağlanabilir, e-postalarınızı kontrol edip takip ettiğiniz web sitelerini nerede olursanız olun ziyaret edebilirsiniz. Bu paketin kullanım süresi 30 gündür.

Paketinizin kullanımı 4 GB ile sınırlıdır. 30 gün ya da 4 GB’lık limitiniz dolduğu durumda yeni bir paket alabilir ve Mobil İnternet’i kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketinizin limitini öğrenmek için, DURUM yazıp kısa mesaj ile 1111’e göndermeniz gerekmektedir.

Ücretlendirme: Bu pakete Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkili satış noktalarından 60 TL’ye sahip olabilirsiniz.

12 Aylık 4 GB Hızlı Mobil İnternet Paketi Modem HediyeliBu paket ile 12 ay boyunca, internete bağlanabilir, e-postalarınızı kontrol edip, takip ettiğiniz web sitelerini nerde olursanız olun ziyaret edebilirsiniz. Üstelik bu paketi aldığınız zaman 3G USB Mobile Broadband modem size hediye olarak verilecektir. Paketinizin kullanımı, 30 gün süresince 4 GB ile sınırlıdır. Paketinizin limitini öğrenmek için, DURUM yazıp kısa mesaj ile 1111’e göndermeniz gerekmektedir.

Ücretlendirme: Bu pakete Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkili satış noktalarından veya Kuzey Kıbrıs Turkcell ofislerinden 720 TL’ye sahip olabilirsiniz. 30 gün içinde 4 GB’lık limitinizi doldurduğunuz durumda, 30 gün dolana kadar standart GPRS tarifesi ile ücretlendirileceksiniz.

Aylık Sınırsız Mobil İnternet Paketi Bu paket ile İnternete bağlanabilir, e-postalarınızı kontrol edip takip ettiğiniz web sitelerini nerede olursanız olun ziyaret edebilirsiniz. Bu paketin kullanım süresi 30 gündür. Paketinizin kullanım sınırı bulunmamaktadır.

Ücretlendirme: Bu pakete, Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkili satış noktalarından 70 TL’ye sahip olabilirsiniz.

12 Aylık Sınırsız Mobil İnternet Paketi Modem HediyeliBu paket ile 12 ay boyunca internete bağlanabilir, e-postalarınızı kontrol edip, takip ettiğiniz web sitelerini nerde olursanız olun ziyaret edebilirsiniz. Üstelik bu paketi aldığınız zaman 3G USB Mobile Broadband modem size hediye olarak verilecektir. Paketinizin kullanım sınırı bulunmamaktadır.

Ücretlendirme: Bu pakete Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkili satış noktalarından veya Kuzey Kıbrıs Turkcell ofislerinden 840 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Not:
Tüm fiyatlara ÖİHV ve KDV dahildir.
Limitli paketlerde kullanım durmunuzu öğrenmek için 1111'e kısa mesaj ile DURUM yazıp göndermelisiniz.
USB Mobile Broadband modeminde kullanılan SIM kartınız faturalı hat ise yurtdışına gittiğiniz zaman, gittiğiniz ülkedeki operatörün roaming GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
USB Mobile Broadband modeminde kullanılan SIM kartınız faturasız hat ise internet servisinden sadece Türkiye’de yararlanabilirsiniz.
3G altyapısı olan ülkelerde Hızlı Mobil Internet servisinden yararlanabilirsiniz..
Adil Kullanım PolitikasıKKTCELL'in Adil Kullanım Politika'sı Mobil Internet deneyiminizi en verimli şekilde kullanmanıza olanak tanımak için hazırlanmıştır.

Neden Adil Kullanım Politikası Var?Bazı abonelerimiz yoğun kullanımların olduğu zamanlarda Mobil Internet servisini uygunsuz şekilde kullanmaktadırlar. Örneğin dosya paylaşım yazılımları veya çok yüksek boyutta dosya gönderme/alma gibi uygulamalar buna dahildir. Bu uygunsuz şekilde kullanım diğer abonelerimizin servis kalitesini olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Adil Kullanım Politikası Nasıl Çalışır?Mobil Internet servisimiz uygunsuz şekilde kullanırsanız ve bu kullanım normal şekilde kullanan abonelerin deneyimlerini olumsuz yönde etkilediği durumda çalışır. Sizin uygunsuz kullanımınız tespit edildiği durumda ve diğer kullanıcıların Internet deneyimlerini olumsuz yönde etkilediği düşünülüyorsa bant genişliğinizin limitlenmesi yoluna gidilecektir.Cevapla