Mükemmel bir HotSpot hizmeti

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Mükemmel bir HotSpot hizmeti

Mesaj gönderen uçs » 19 May 2009, 03:40

Mükemmel Bir HotSpot Hizmeti İçin Sadece ZyXEL G-4100 v2 Yeter.

Genişbant erişim çözümleri alanında dünya lideri ZyXEL, çözüm ailesini genişletmeyi ZyXEL G-4100 v2 ile sürdürüyor. Müşterilerine kaliteli internet erişimi sunmak isteyen işletme sahipleri ve firmalar için özel olarak geliştirilen bir HotSpot (Ortak Nokta) ağ geçidi olan ZyXEL G-4100 v2, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik oldukça cazip bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.

Resim

Mükemmel bir HotSpot hizmeti için gereken tüm fonksiyonlar
Hem kablosuz hem de kablolu istemciler için kullanıcı kimlik denetimi ve kullanıcı denetleme özelliklerine sahip olan ZyXEL G-4100 v2, isteğe bağlı olarak ücretsiz veya ücretli olarak güvenli internet erişimi sağlıyor. Entegre SP-300E termal yazıcısı sayesinde ürün, sadece tek bir tuşla ve otomatik olarak, her kullanıcı için farklı sürelerde ayrı erişim şifreleri oluşturabiliyor. Kullanıcılar için belirlenen bu süreler yazıcı üzerindeki kısa yol butonlarına atanabilirken, ayrıca tanımlanan sürelerin internet erişiminin olduğu süre boyunca ya da şifre kullanılmaya başlandığı andan itibaren işlemesi de sağlanabiliyor.

ZyXEL G-4100 v2’nin gömülü ve yapılandırması çok kolay kimlik doğrulama sunucusu, kafe, otel gibi ortak nokta sahibi işletmelerin başka herhangi bir donanıma veya yazılıma ihtiyaç duymadan HotSpot hizmeti sunmalarını sağlıyor. Mükemmel bir HotSpot hizmeti için gereken tüm fonksiyonları bünyesinde barındıran ürün, merkezi kimlik denetimi ve kullanıcı denetleme yoluyla bir noktadan diğerine dolaşma yeteneği sağlamak üzere, zincir mağazalar, havaalanı terminalleri için geniş ölçekli HotSpot hizmet dağıtımını sunan RADIUS sunucusunu destekliyor.

Güçlü yönetim özellikleri
ZyXEL G-4100 v2’nin reklam ve pazarlamaya yönelik işlevleri sayesinde, işletmeler oturum açma sayfalarını özelleştirebilmenin yanı sıra kullanıcıları reklam URL bağlantısına yönlendirebiliyor veya kullanıcıya ait ana sayfaya sınırlı internet erişimi sağlayabiliyorlar. Güçlü yönetim özellikleriyle dikkat çeken ürün ayrıca, SSL oturum açma sayfası, LAN ve WLAN aygıt yönetimi de sunuyor. Müşterilerine kaliteli ve güvenli internet keyfi yaşatmak isteyen tüm işletme ve kuruluşların kullanabileceği G-4100 v2, işletmenin web sitesinin, banner ve diğer reklam aktivitelerinin erişim hakkı olmayan kullanıcılara da sunulabilmesini sağlıyor.

IP PnP teknolojisiyle ‘hiçbir yapılandırma gerektirmeyen’ son kullanıcı deneyimi yaşatan ZyXEL G-4100 v2, 5651 sayılı kanuna dayanılarak hazırlanan “İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik”te yer alan "İç IP Dağıtım Logları" formatına uygun olarak log raporu tutabiliyor.

VeTeknolojiCevapla