Spy bulasti cikmiyor

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Hamido
Bit
Bit

Spy bulasti cikmiyor

Mesaj gönderen Hamido »

Merhaba Sordum.com,

dün google.de den bir mp3 ararken karsima cikan bir türk chat sayfasi basima bela oldu... spy girdi... denemedim program kalmadi...

spy doctor = birsey yapamadi

Spy Sweeper = hic birsey yapamadi

CCLeaner = hic birsey yapamadi...

5 para etmez bir site yüzünden format da cekmek istemiyorum :( ...

yardimci olun... tanidiniz baska hangi program var ?
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

bu hic hos birsey degil ama format atmana gerek. Baska programm yada baska sey bulamadim :cry:
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

ben sana Anti Spyware programm buldum:McAfee Anti Spyware onu indir.ben o programmi ama denemedim! :wink:
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

spy emergency

İndir:

------(geçersiz link)------ 31809061/se-setup.exe

bir de bunu dene
kendi uploadım
virüs yok
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen AykutT »

Bilgisayarı güvenli kip'e almadıkça spy kendini yeniden yüklemeye devam edecektir..Güvenli Kip'e alıp internet bağlantısını otomatik olarak kesersiniz ve güvenli bir şekilde silersiniz..

Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
tsavasci
Bit
Bit

Ben spybot search and destroy derim

Mesaj gönderen tsavasci »

Arkadaşım Spybot S&D yi bi dene. Bende Adaware varken spybot u kurdum 7 tane spy buldu.. :)

şiddetle tavsiye ederim. üstelik ücretsiz.
memati

Mesaj gönderen memati »

öncelikle sana bela olan şey eğer spy ise spy sweeper yakalar mutlaka çünki en geniş spy data sı olan program bildiğim kadarıyla ...ve bir spy yüzünden format atmana kesinlikle gerek yok...task manager de çalışan exe lerin resmini çekip koyarsan sana daha kolay yardımcı oluruz ...tavsiye istersen forumda olması gerek spy sweeper ve updater ını indir çünki spy sweeper updater ı olmadan bir işe yaramaz bulamazsan ben rapide atarım ...daha sonra kurup updater ı çalıştır ve update etsin...daha sonra bilgisayarı yeniden başlat ve güvenli kipte çalıştır (açılışta f8 e bas ) ve spy sweeper ile tarat ...yinede sorun çözülmezse task manager resmine ihtiyaç var :) ( bu arada hemen hatırlatayım spy sweeper ın içinde sitesiyle haberleşen küçük bir program var ve eğer yasal satın alınmış sürüm kullanmıyorsan programın çalışmasına engel olur ...bu yüzden mutlaka bir firewall altında kurulum yap ve çalıştır ...ve çıkan her uyarıyıda reddet...)
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

arkadas sistemi geri yükle ben hiç uğraşmıyorum sistemi geri yüklüyorum sorun ortadan kalkıyor başarılar...
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen AykutT »

PeeRLeeSS yazdı:arkadas sistemi geri yükle ben hiç uğraşmıyorum sistemi geri yüklüyorum sorun ortadan kalkıyor başarılar...
Bu yöntem her zaman işe yaramıyor bende nedense..Geri yüklemeyle zaman kaybetmektense sistemi Güvenli kip'te başlatmak benim en fazla 1 dk mı alıyor..Öyle tarama yapmakta daha sağlıklı oluyor..

Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

PauL_VaN_DyK yazdı:
PeeRLeeSS yazdı:arkadas sistemi geri yükle ben hiç uğraşmıyorum sistemi geri yüklüyorum sorun ortadan kalkıyor başarılar...
Bu yöntem her zaman işe yaramıyor bende nedense..Geri yüklemeyle zaman kaybetmektense sistemi Güvenli kip'te başlatmak benim en fazla 1 dk mı alıyor..Öyle tarama yapmakta daha sağlıklı oluyor..

Kolay gelsin..
paul'e katılıyorum
virüs taramalarını bile güvenli kipte yapın...
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

bana virüs bulasmiyor kolay kolay hatta hic diye bilirim ama spy bulastimi bilinki benden dolayi digil abim ablam dan dolay :D sistemi geri aliyorum aldikdan sonrada adaware ile tam temizliyorum bitiyor...
Kullanıcı avatarı
APES
Bit
Bit

Mesaj gönderen APES »

kesinlikle SPYBOT halleder daha once bircok kez basima geldi ve SPYBOT ve AD AWARE ile hepsinden kurtuldum
raprapsodi
Bit
Bit

Mesaj gönderen raprapsodi »

arkadaslar

bu ve benzeri sorunlar için avast ad-aware ikilisini tek geçerim bu alemde

bakın

biraralar bi virüs vardı taskbarda sürekli spyware infection diyen ve açılıs sayfasını mavi bisey yapan.. yaf hangi yolu denedimse yemedi.. bensiliyorum o yüklüyo.. derken avast ı yükledim tarattım.. buldu fakat silemedi.. bende açılısta tara seçenegini seçtim ve restart yaptı ve xp açılmadan dos ortamında kendini baslatıp virüsü sildi.. herseye ragmen açılıs ekranı degismemisti onuda registry den hallettik taskbar uyarısınıda ad-aware ile hallettik (spydoctor, spysherrif... bunların hepsi hi-ka-ye)

bu ikilİye DİKKAT!!
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen ultrailker »

birde benden size tavsiye google dan mp3,film download ve ilaç key gibi aramalardan kaçının yani bu aramalara yapmayın ve ben size mp3,film ve ilaç keyler için bir adres vereyim; www.sordum.net/forum evet bu adreste istediginizi herseyi bulabilirsiniz :P