Volkswagen’den bir dünya rekoru

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Volkswagen’den bir dünya rekoru

Mesaj gönderen uçs »

Resim

“Yeni ve sıra dışı, alışılmadık ve özgür” olarak tanımlanan, dijital dünyada yeni bir çığır açmak için tasarlanan yeni Volkswagen web sitesi www.vw.com.tr, Interactive Media Council Inc. (IMC) tarafından gerçekleştirilen ve web site tasarımında en yüksek standartları temel alan Interactive Media Awards yarışmasında 500 üzerinden tam 492 puan alarak bir dünya rekoru kırdı!

Pixelplus Interactive (www.pixelplus.net) tarafından tasarlanan ve 2 ayda 600.000 gibi rekor bir sayıda otomobilsever tarafından keyifle ziyaret edilen yeni Volkswagen web sitesi www.vw.com.tr, Otomobil kategorisinde aldığı rekor puanla Sınıfının En İyisi (Best in Class) ödülünü kazandı!

www.vw.com.tr; Tasarım, İçerik, Fonksiyonellik, Kullanım Kolaylığı ve İnternet Tarayıcıları Arasındaki Uyumluluk kriterleri açısından detaylıca değerlendirilerek, Interactive Media Awards tarafından her kriterde en yüksek puanlara layık görüldü ve dünyanın en başarılı, en yenilikçi, en yaratıcı web siteleri arasında yerini aldı.

İnteraktif ortamda Volkswagen konforu

VW modellerinin tüm çekici detaylarıyla 3D olarak yer aldığı ve adeta gerçek bir Volkswagen’de yaşanan sürüş keyfini interaktif bir platforma geçiren sitede, her model için ayrıntılı bir şekilde sunulan teknik bilgilere, fiyat listelerine ve e-broşürlere ulaşmak mümkün. Volkswagen’in satış sonrası hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmaya da olanak tanıyan site, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcılarla bağlantıya geçebilme ve Volkswagen dünyasından güncel haberleri takip etmeye de imkan tanıyor.

Aralarında New York Times Stratejik Planlama Müdürü Margaret Luh, OgilvyOne Pazarlama Direktörü Mish Fletcher ve American Express Strateji Direktörü Derek Martin gibi dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu Interactive Media Awards jürisi, beş ayrı kriterde yaptığı kapsamlı oylama neticesinde, sınıfının en iyilerini seçerek her zaman yeniliklere açık olan tasarım dünyasının en yenilikçilerini, en başarılılarını tüm dünyaya duyuruyor.

Volkswagen Binek Araç, tüm otomobil severleri bu farklı dijital yolculuğa davet ediyor...

veteknoloji
Cevapla