Makinanız çıldıracak

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Makinanız çıldıracak

Mesaj gönderen diceratops »

programın pc ye yaptığı ters bir etki henüz ortaya çıkmamıştır.pc ye zararı varmı yokmu bilinmektedir..yinede sürekli kullanılması tavsiye edilmemektedir.mesuliyet sizlere aittir.programı indirip kullanan herkes sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

programın ilacının dağıtımı yapılmamaktadır.

bitdefender,avast,antivir virüs programları programa uyarı verirken,nod 32,kaspersky,mcafee temiz onayı vermiştir.
bilginize

lütfen denedikten sonra yorumunuzu yazın ki indircek arkadaşlara bilgi olsun

program işletim sisteminizi,internet hızınızı deli bi şekilde hızlandırır ve kontrolü kaybedebilirsiniz. en düşük sistem performansında bile xp yi uçurur.programdaki çubuktan bunu yapabilirsiniz.

1-download esnasında deli gibi indirir.ne olduğunuda anlamazsınız.
2-smileler,,hareketli avatarlar o kadar hızlanır ki afallarsınız.
3-hızdan dolayı msn e gireni çıkanı göremezsiniz.
4-pc oyunlarını oynarken bile oyun içindeki sürat sizi şaşkına çevirir.
5-msnden dosya transferi yaparken jet hızıyla karşı tarafa gider.hepten şok olursunuz
6-internet sayfaları çok hızlı açılıp kapanır öyle ki butona bastığınız salise, web sayfaları açılır.
7-rapidshare deki saniyeler(süre) o kadar hızlı akar ki rakamları hızdan okuyamazsınız.
8-pc deki hareketli herşey çok hızlanır.mesela sitelerdeki hareketli reklamlar.
9-herşey çıldırır ve en son sizde çıldırmaya başlarsınız.tansiyonunuz çıkar,kalp atışlarınız hızlanmaya başlar.

hızdan msn e kimin girip çıktığını göremiyeceksiniz.

not:dikkat edin pc nizi kapattıktan sonra bağlayınki uçup gitmesin.sabah pc nizi yerinde bulamayabilirsiniz.çok ciddiyim

işletim sistemi:windows 95/98/me/nt/2000/xp

dosya boyutu:803 kb

lisans: shareware

http://en.speederxp.com/download/speeder.exe

alıntıdır harfleri bi zahmet küçütün küçültemedimde

edit : editci
Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2
İletişim:

Re: Makinanız çıldıracak

Mesaj gönderen Sawyer »

Hocam forumun bir tanesinde bu programı duymuştum bu program overclock yapıyor kişiye bilgirmeden tehlikeli olabilir...
Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen diceratops »

bnde duydum ram ve işlemciyi yakıyormuş ama bunu 1 kişi söylüyor indirmek veya indirmemek isteğinize bağlı bişey
Kullanıcı avatarı
Laneth
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen Laneth »

Alıntıdır harfleri bi zahmet küçütün küçültemedimde
@izzet35

2.uyarın tarafımdan verilmişitir

Neden

viewtopic.php?p=196060#p196060
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci »

internette sağlayacağını hız sizin netinizle doğru orantılıdır. donanımsal alanda bu programın kullanılmaısnı doğru bulmuyorum. bir nevi overlock sistemi çalışır. piyasadaki her bilgisayar overlock'a destek vermez. çoğu hüsrana uğrar.
iyisimi siz yine kontrol edebileceğiniz gücü elinide bulundurun fazlası sizi aşmasın.
Kullanıcı avatarı
modestus
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen modestus »

bu program bilgisayarın hızında hiçbir değişiklik yapmıyor sadece hareketli resimleri ve animasyonları hızlandırıyor,program yüklemeden büyük bir dosya kopyalayın,birde yükledikten sonra bakın,sürelerin aynı olduğunu göreceksiniz,görüntü farklı ama icraat aynı,yani bir işe yaramaz.
bir zamanlar yükleyip denemiştim tamamen şarlatanlık,bilgisayarınızın hiç birşeyinide yakmaz korkmayın.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Bir zamanlar bende denedim..Modestus'un dediği gibi bir işe yaramıyor.. :!: Hiç ilgilenmeyin.. :)
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

çok verildi tartışıldı üstünde çoğu pc sahiplerinin parçalarını bile yaktı ram lere büyük zararı var ve tabi ki işlemciye

program çalışırken görev yöneticisine girin grafiksel oranların çoştuğunu görüceksiniz

sonuç tavsiye edilmez hoş bende vermiştim zamanında kullanmak isteyen kullanır tabi....
Kullanıcı avatarı
tasiyici
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen tasiyici »

genelde böyle programlar normal çalışan makinayı zorlar ama siz hissetmezsiniz birde bakmışınız
makinanın bir parçası yanmış onaylansaydı donanım üreten firmalar destekler ve dağıtımını yaparlardı diye düşünüyorum :D