MSN şifrenizi nasıl geri alırsınız?

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3752
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

MSN şifrenizi nasıl geri alırsınız?

Mesaj gönderen Kripteks® »

Adım adım şifrenizi geri alın...


1. İnternet Tarayıcınızdan https://accountservices.passport.net/?lc=1055 adresine giriniz.

2. “İlgili Bağlantılar” seçeneklerinden “Müşteri Hizmetlerinden yanıtları alın” linkine tıklayın.
3. Karşınıza gelen ekrandan “Güvenlik Sorununu Raporlayın” linkine tıklayın.

4. “MSN Hotmail, .NET Passport, and MSN Messenger Service” seçeneklerinden “Report a Problem with MSN Messenger” linkine tıklaın.

5. Karşınıza “Kullanılabilir dil seçeneği” menüsü gelecekti Kullandığınız MSN Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok biz ingilizce linkini tıklayarak devam edelim.

6. Karşımıza “To get help firt select the service below that has an issue” başlıklı ekrana gelecek “standart services” tablosundan yardım alacağınız servisi tıklayın biz “MSN Messenger” servisini seçerek devam edelim.

7. Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak bu ekranda iki adet form yer alıyor bir numaralı formda MSN Messenger hesabınızı açarken belirttiğiniz tam adınızı sorunuza verilecek olan yanıtın hangi eposta adresine gönderilmesini istediğinizi ve sorun yaşadığınız MSN Messenger adresinizi resimdeki gibi yazın.

8. İkini numaralı formda ise yetkililerin mevcut sorunu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor örneğin ne tür bir intenet bağlantısına sahip olduğunuz internette nereden bağlandığınız firewall kullanıp kullanmadığınız gibi bu bilgileri tanımlayınız. Sorununuzun anlatacağınız boş kutuya ise “My MSN Messenger acount has been hacked by someone. Pls help me” gibi bir mesaj yazın kutu içerisine Türkçe bir mesaj yazmayınız halinde mesajınız dikkate alınmadan silinecektir. Tüm adımları tamamlamanızın ardından sayfanın en altında yer alan “Submit” butonuna tıklayın.

9. Karşınıza son olarak sorununuzu bildirme işleminin tamamlandığını belirtten bir ekran gelecek bu ekranda “Your Support Ticket Number” hizasında yer alan destek numaranızı almayı unutmayın.

Birkaç dakikalık zaman diliminde sorununuzu MSN Messenger destek hattına bildirmiş olacaksınız bundan sonra yapmanız gereken tek şey eposta adresinize gelecek olan epostayı beklemek
Cevapla