Vista'dan daha iyi !

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Vista'dan daha iyi !

Mesaj gönderen uçs »

Vista'yı bırak, Windows 7'ye bak !

Çok daha iyi bir isletim sistemi bekleyin: Microsoft patronuna göre Windows 7 yeni Vista olmayacak.

Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer, Gartner sirketinin gerçeklestirdigi soru-cevap oturumunda son günlerde yogun olarak tartısılan ve gündemden düsmeyen Windows 7 ile ilgili düsüncelerini kamuoyuyla paylastı.

Ballmer'ın oturum boyunca en çok üzerinde durdugu konu ise Windows 7'nin Vista gibi yeni bir isletim sistemi olmadıgı görüsüydü. Bu görüsü kesinlikle reddeden Ballmer, yeni isletim sisteminin üzerinde çok çalısıldıgını ve Windows 7'nin aynen Vista gibi kendi basına yeni bir isletim sistemi oldugunu vurguladı.

Vista'ya 7'nin performans konusunda daha gelismis bir isletim sistemi oldugunu söyleyen Ballmer, Windows 7'nin pazara sunulmasıyla birlikte Windows XP kullanıcılarının da 7'ye geçmesini bekliyor.

Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre Windows 7, en geç 2010 yılında satısa sunulacak.

veteknoloji
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4607 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

sebebii bilemiyorum fakat ara sistemlere asla isinamadim 98 den sonraki Me de en az kullandigim sistemdi simdi de Vista yi sadece 3 ay kullandim ve sildim , ama windows7 daha cikmadan vistadan cok daha iyi olacagina adim gibi eminim (microsoftun klasik, parasini alip Milete beta testerligi yaptirmasi stratejisi)
Kullanıcı avatarı
pccanavari
Byte3
Byte3

Re: Vista'dan daha iyi !

Mesaj gönderen pccanavari »

Resim linki kırık
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4607 kez