Sony Ericsson, C902 Cyber-shot Profesyonel, Şık v

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Sony Ericsson, C902 Cyber-shot Profesyonel, Şık v

Mesaj gönderen uçs » 29 Tem 2008, 18:05

Resim
Sony Ericsson, kameralı popüler Cyber-shot™ telefon yelpazesine çok ince ve yüksek performanslı Cyber-shot™ telefon C902’yi ekledi.

Bu sık ve kompakt telefon, en alısıldık durumlardan beklenmedik anlara kadar “her an”ı her zaman yakalamaya hazır. Cihazın kamerası, altına gizlendigi kızaklı özel bölme kaydırılarak açıldıgı anda fotograf çekmeye hazır hale geliyor.En son teknoloji ürünü özellikler tasıyan model, içindeki fotografçıyı ortaya çıkarmak isteyenler için mükemmel bir araç olacak.

Sony Ericsson C902 Cyber-shot TM – Tarzını ifade etmenin en iyi yolu

• Essiz kızaklı lens kapagı ile çok ince – kamera anında çekime hazır
• Dayanıklı, dikkat çekici ve sık tasarım
• Mümkün olan en iyi fotografı yakalamak için ‘Yüz Tanıma’ ve ‘Otomatik Odaklama’ özelliklerine sahip 5.0 ****piksellik kamera
• Kolay erisim için kameraya özel mavi ısıklı dokunmatik tuslar

Sony Ericsson Görüntüleme Bölümü Sorumlu Pazarlama Müdürü Sven Totté, yeni modelle ilgili olarak “Yeni Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C902 çekilen fotografların mükemmel görünmesi için tasarlandı. Ürünün; sınıfındaki en iyi görüntü kalitesi ile kullanım kolaylıgı saglayan tasarımı birbirini bütünlüyor. Fotograf modundayken her zaman iyi bir kullanım deneyimi saglamak için gelistirilen büyük dokunmatik ekran, kamera fonksiyonlarının daha pratik sekilde kullanılmasını saglıyor.” diyor.

Kapagı kaydır ve çek

Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C902’ye özgü kızaklı lens kapagı, cihazı anında telefondan kameraya dönüstürüyor. Yüz Tanıma ve Otomatik Odaklama fonksiyonları, amatör fotografçılar için dahi yüksek kaliteli resimler çekme imkanı yaratıyor.

Gece çekimi

Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C902 zayıf ısık kosullarında bile daha iyi resim kalitesi saglamak için en yeni ısık teknolojisini (Photo Flash) kullanıyor. Seri halde dokuz fotograf çekimine izin veren BestPic™ özelligine eklenen ısık çözümü de alternatifleri arasından en iyi fotografı seçme sansı veriyor.

Otomatik Döndürme
Cihazdaki akıllı Otomatik Resim Döndürme özelligi, bir el hareketiyle ekranı yeniden ayarlıyor ve böylece her an çekime hazır hale geliyor.

Isıklar, müzik, hareket!
Modelde bulunan x-Pict story™ fonksiyonu kisiye özel multimedya slayt sovu hazırlamak ve fotograf galerisine müzik ve görsel efektler eklemek için gelistirilen bir diger özellik.

Kaydet ve paylas
Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C902 üzerinde 160 MB’lık bellekle (100 tam çözünürlüklü resim için gerekli depolama alanı) geliyor. Ayrıca ürün kutusunda 1 GB’lık Memory Stick Micro™ (M2) kullanıcıya hediye ediliyor.

UMTS/HSDPA 2100 ve EDGE/GPRS 850/900/1800/1900 telefon Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C902 , Çevik Siyah veya Çekici Kırmızı renklerinde Temmuz sonunda satısa sunulacak.Cevapla