Aver media tv kartı ve siyah beyaz kayit sorunu

Hardware (Donanım) konusunda bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Aver media tv kartı ve siyah beyaz kayit sorunu

Mesaj gönderen editci » 26 Tem 2008, 18:56

Aver media tv kartı kullanıyorum videodan kayıt yapmak için. p4 3.2 ghz 1 gb ram sistemim var. 10 gün önce böyle degildi ama 10 günden beri videodan gelen görüntü avermedia üzerinden monitörde renkli görünüyor fakat kayda bastıgımda siyah beyaz oluyor. fakat kayıt renkli oluyor. kaldırıp kurdum. fakat bir yerde hatamı yapıyorum acaba?
iyi yayınlar.

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 26 Tem 2008, 19:05

ekran kaydını black and white a ayarlamıs olabilir. bundan dolayı sadece görüntüyü siyah beyaz gösterir ama kayıt normaldir. avermedia tv kartının ayarlarından görüntü ayarlarından degistirmeyi deneyebilrisiniz

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 26 Tem 2008, 19:07

Öncelikle aver media kayit seceneklerini bir gözden gecirmenizde fayda var , görüntüyü siyah beyaz kaydet diye bir secenek olabilir,sonrasinda kablo baglantilarini tekrar gözden gecirin gerekiyorsa kasanin icini acip karti cikarip yeniden takin, ayrica Aver media yi uninstall ettikten sonra registry den de kalintilarini silmenizde ve iyi bir spy ve antivirüs taramasi yapmanizda fayda var
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free